Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá půjčka do výplaty

Výplata je v nedohlednu a v peněžence pusto prázdno? Bankovní konto dosáhlo svého neúprosného minima a na ledničce se kupí složenky čekající na zaplacení? Chtělo by to alespoň trochu založit? Někdy se zaměstnavatel opozdí s termínem výplaty, což dokáže pěkně rozhodit i nejeden zaběhnutý domácí rozpočet a potom nevíte, co vlastně zaplatit dřív. Jindy může být na vině nenadálý výdaj, se kterým jste nepočítali. Auto vypoví službu a nemáte se jak dopravit do práce či domácí spotřebič znenadání vypoví službu. Pokud nemáte žádnou finanční rezervu a žijete doslova od výplaty k výplatě, jen stěží takové překážky ustojíte. Řešením pak bývá už jen půjčka. Určitě je dobré se nejprve obrátit na rodinu a přátele, ale i oni na tom mohou být právě úplně stejně jako vy. A tak nezbývá nic jiného než kritické období překlenout za pomoci půjčky od úvěrové společnosti. Máte-li účet v bance a vlastníte kreditní kartu či máte povolený kontokorent k běžnému účtu, můžete účet přečerpat do mínusu. Ale co když účtem v bance vůbec nedisponujete, případně je obstavený exekutorem? Pak si lze pomoci půjčkou od nebankovní společnosti. Ta vám poskytne chybějící finance téměř ihned.

Nebankovní půjčka

Rychlá půjčka do výplaty náleží k typickým finančním produktům nebankovních společností, jelikož je pro žadatele okamžitým zdrojem financí v obtížné životní situaci. Půjčka do výplaty je primárně určena k poskytnutí menších částek, které mají především sloužit na pokrytí nezbytných životních nákladů. Z toho důvodu je také sjednání půjčky uzpůsobeno tak, aby žadatele nezatěžovalo žádnou zdlouhavou administrativou a složitým vyřizováním. Podmínky pro sjednání úvěru jsou natolik snadné, že je hravě dokáže naplnit každý, kdo se žádostí o úvěr neuspěje v bance. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru si musí každá úvěrová společnost prověřit platební schopnost žadatele. I když si vás zkontrolují v registru dlužníků a případně najdou nějaký záznam, neznamená to automaticky, že by vám nemohla být půjčka schválena. Některým nebankovním společnostem třeba stačí doložit pravidelný měsíční příjem, který začíná už na hranici pěti tisíc korun. Půjčka do výplaty je tak snadno dostupná širokému okruhu lidí.

Sjednat půjčku

Online půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty je specifickou kategorií mnoha nebankovních společností, které se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům svých klientů. Z toho důvodu nabízí sjednání rychlé krátkodobé půjčky na internetu. Zde přímo na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchý online formulář, zadáte své jméno, příjmení, telefon a emailovou adresu. Dále si nastavíte kolik chcete půjčit a zvolíte dobu splatnosti. V tomto kroku buďte obzvlášť uvážliví a zadlužte se jen úměrně svým možnostem. Jakmile žádost odešlete, okamžitě projde schvalovacím procesem o jehož výsledku jste vyrozuměni prostřednictvím krátké SMS zprávy či emailu. Peníze jsou vám poté vyplaceny buď na bankovní účet a nebo v hotovosti. Ve druhém případě máte možnost využít řadu alternativních způsobů, například si peníze vyzvednete v trafice na rohu co si běžně kupujete noviny nebo si pro ně zajedete na nejbližší čerpací stanici. Přitom nemusíte na nic čekat, nikde není žádná časová prodleva. Peníze jsou připraveny k vyzvednutí ihned, takže záleží jen na tom, nakolik jste akční.

Online půjčka bez ručení

O rychlou půjčku do výplaty žádají zejména lidé, kteří potřebují mít hotovost okamžitě k dispozici. Proto je možno o půjčku požádat kdykoli během 24 hodin včetně víkendu nebo ve svátek. Půjčka je bezúčelová, tudíž vám poskytuje naprosto diskrétní řešení celé finanční krize. Vzhledem k tomu, že se jedná zpravidla o malé částky v řádu několika tisíc, není nutno nebankovní společnosti poskytnout záruky splacení v podobě ručení ať už další osobou jako ručitelem nebo zastavovat majetek. K prokázání platební schopnosti zpravidla plně postačí jen doložení příjmu a to bývá většinou jen v případě, že máte další nesplacenou půjčku či jste se v poslední době opozdili se zaplacením faktury za telefon či energie. U lidí, kteří jsou zadluženi až po uši a požadují další půjčku se více přihlíží k individuálním okolnostem každého případu.

Některé nebankovní společnosti v případě krátkodobých půjček nabízí i různé bonusy, například první půjčku zdarma bez poplatku nebo vám odloží na určitou dobu první splátku. Proto dříve než si půjčku sjednáte, nejprve se rozhlédněte na finančním trhu a porovnejte si jednotlivé nabídky. Rozvážnost je zcela jistě na místě.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.