Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Online půjčky bez registru

Akutní nedostatek financí vyžaduje především akční řešení. K čemu by vám byly peníze, kdybyste je měli až za týden? V životě jsou situace, které nesnesou odklad a musí se řešit hned teď. Složenky a faktury mají své datum splatnosti a i pračka, lednička, sporák může vypovědět svoje služby právě ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Ovšem bez peněz nic moc nenaděláte a jsou-li veškeré rezervy vyčerpány, nastává problém. Kde rychle vzít peníze? Jestliže nepochodíte s žádostí o finanční výpomoc u rodiny, přátel nebo kolegů v práci, nezbývá nic jiného, než si sjednat půjčku. Jenomže kde a kam pro ni? Kdo vám nabídne přijatelné podmínky a nebude vás zatěžovat rozsáhlým papírováním? V bance to určitě nebude, ale u nebankovní společnosti je situace daleko příznivější.

Nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti disponují širokou nabídkou svých služeb. Všeobecně se zaměřují na klienty, pro něž je z nějakého důvodu bankovní půjčka nedostupná. Například mají malý příjem a nebo neodpovídající finanční historii. Takže ani lidé se záznamem v registru dlužníků zde nemají sebemenší šanci na úspěch. Naproti tomu nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu více tolerantní a nehodnotí bonitu klienta jen na základě informací zaznamenaných v registru.

Počet nebankovních subjektů neustále roste a není jen tak jednoduché se v jejich nabídce orientovat. Reklama na vás číhá doslova na každém rohu a určitě není dobré reagovat hned na první nabídku půjčky, co se vám namane. K porovnání podmínek jednotlivých úvěrů slouží tzv. srovnávače půjček na internetu, které vám přehledně zobrazí konkrétní parametry každé půjčky. Určitě se vám vyplatí si je nejdříve projít, porovnat a vybrat takovou půjčku, která vám osobně bude vyhovovat.

Půjčky bez registru

Pro snadnější orientaci na trhu mají poskytovatelé nebankovních půjček své produkty rozděleny do různých kategorií: půjčky před výplatou, půjčky bez doložení příjmu, půjčky bez bankovního účtu, atd. Jednou z nich jsou také půjčky bez registru, které jsou primárně určeny těm žadatelům o půjčku, kteří mají někde nějaký vroubek.

I když máte záznam v registru dlužníků, nemusí to hned automaticky znamenat, že žádnou půjčku nedostanete. Zákon o spotřebitelských úvěrech sice ukládá poskytovatelům půjček povinnost ověřit si platební schopnost každého klienta, ale i tak mohou věřitelé nad malým prohřeškem přivřít oči. Takové žádosti o půjčku jsou pak posuzovány na základě individuálních kritérií.

Podat žádost o půjčku

Do registru dlužníků se totiž dostanete třeba i tak, že se opozdíte s platbou za telefon, elektřinu nebo plyn. Máte-li však každý měsíc pravidelný příjem a můžete ho doložit, může být vaše žádost o půjčku kladně vyřízena. Problém by mohl nastat jedině v případě, že jste v insolvenci a nebo je na vás uvalena exekuce. Pak by pravděpodobně úvěrová společnost vyžadovala záruky splacení v podobě ručení třetí osobou, případně nemovitostí.

Rychlá online půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez registru vám zajistí chybějící finance téměř okamžitě. Většinou je půjčována malá částka v řádu tisíců a na krátkou dobu (zpravidla jeden měsíc), což odpovídá charakteru tzv. mikropůjček. U tohoto typu půjček se jednotliví poskytovatelé předhánějí ve výši úrokové sazby, rychlosti schválení a různých bonusů navíc. Některé společnosti vám například nabídnou první půjčku bez poplatku a při opakované žádosti jsou schopni vám požadovanou sumu také navýšit.

Celou půjčku bez registru zvládnete vyřídit pouze na internetu, kde na daných webových stránkách vyplníte jednoduchou online žádost. Ta je následně ihned zpracována včetně prověření registru dlužníků. Je-li vám půjčka schválena, peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet. Nemusíte tedy skenovat žádné doklady, ani složitě vyřizovat různá potvrzení. Nemáte-li k dispozici bankovní účet, je možné u některých úvěrových firem využít alternativní způsoby výběru hotovosti. I v tomto případě máte peníze ihned k dispozici.

Půjčku bez registru vybírejte vždy jen u velkých renomovaných nebankovních společností, kde máte jistotu kvalitních služeb. Nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků a samozřejmě neplatíte ani žádné poplatky předem. Rychlá online půjčka je jednou z možností, jak se v poměrně krátkém čase opět dostat k penězům.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.