Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon První půjčka zdarma

Hledáte rychlou půjčku? Nejlépe takovou, která by vás nestála žádné zbytečné poplatky? Věřte tomu, že i taková půjčka existuje. Konkurence na finančním trhu je velká, a tak se finanční společnosti snaží ze všech sil co nejvíce zaujmout své potenciální klienty. Proto se předhání s akčními nabídkami, jeden reklamní slogan stíhá druhý, až vám z toho jde hlava kolem a všichni se snaží uspět v boji o každého zákazníka. Někdy bohužel je ta záplava informací tak veliká, že obyčejný člověk, který nechce nic víc než půjčku, se jen stěží v úvěrových produktech orientuje. Naštěstí jsou tu nejrůznější online srovnávače a kalkulátory půjček na netu, kde se vám po zadání vámi požadovaných kritérií do systému okamžitě zobrazí široká škála půjček a úvěrů aktuálně dostupných na trhu. Z nich si vybrat je už pak jen na vás. Některé společnosti nabízí první půjčku zdarma jen v rámci právě probíhající akční nabídky, pro jiné je trvalou součástí nabízených produktů. Záleží na tom, jak velkou půjčku požadujete a jak dlouhou dobu splatnosti jste ochotni akceptovat. První půjčka zdarma je zpravidla určitá forma okamžité finanční výpomoci a dle toho se odvíjí i další podmínky poskytnutého úvěru. Kdo by taky nechtěl půjčit si peníze a přitom vrátit úplně stejnou částku, ani o korunu víc?

Nebankovní půjčka bez poplatku

Půjčka bez poplatku a úroku je specifický finanční produkt nebankovních společností. U tradičních bankovních domů byste jej hledali marně. Jedná se vlastně o malou půjčku neboli mikropůjčku, která má svým klientům okamžitě pomoci v nenadálé finanční tísni. Půjčit si můžete třeba jen pětistovku do další výplaty, tisícovku na zaplacení složenek nebo i několik tisíc na koupi domácího spotřebiče. Kouzlo první půjčky zdarma spočívá v tom, že v dohodnutém časovém limitu splatíte přesně takovou částku jakou jste si půjčili. U některých společností, například když půjčku splatíte do 14 dnů, nezaplatíte navíc vůbec nic. Avšak další půjčky u téže společnosti jsou úročeny stanovenou úrokovou sazbou. Ale i přesto nemusíte na poplatcích zaplatit tolik jako jinde, a proto se vám i další půjčka může vyplatit.

Opravdová online půjčka

První půjčka zdarma má velmi často podobu rychlé online půjčky, která je doménou především nebankovních společností. Ty se snaží co nejvíce přiblížit potřebám svých klientů, a proto nabízí půjčky v prostředí internetu, kde jsou žadatelům nejblíže. Takovou půjčku si vyřídíte jedna dvě a nemusíte kvůli tomu nikam na kamennou pobočku společnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná zpravidla o malou půjčku, nevyžaduje také žádné ručení, ať už formou ručitele či zástavy majetku. Doba splatnosti se zpravidla pohybuje od několika dnů až po jeden měsíc. Pokud však nesplatíte půjčku v dohodnutém termínu, jsou vám účtovány poplatky.

Chci půjčku

Žádost o online půjčku

Jakmile si vyberete vhodnou úvěrovou společnost, která nabízí první půjčku zdarma, můžete penězi disponovat ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Vyřídit celou záležitost opravdu zabere jen několik minut času. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký internetový formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám přiklepnuta, na svůj mobilní telefon zároveň obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Někdy je možné si takto nechat půjčku i předschválit a jakmile ji budete potřebovat, jen využijete rychlých služeb. Poté jsou peníze okamžitě odeslány na váš bankovní účet a nebo třeba vyplaceny v hotovosti. Některé společnosti vám vyplatí první půjčku zdarma třeba v trafice nebo na benzince. Nemusíte čekat na poštovní poukázku jako v minulosti. Vše probíhá naprosto anonymně, hotovost vám předá obsluha platebního terminálu na základě vámi sděleného elektronického kódu.

Rychlá půjčka pro každého

Hlavním úkolem první půjčky zdarma je klientům pomoci v nenadálé finanční krizi, a proto schválení půjčky nepočítá se žádným složitým papírování a dokládáním různých potvrzení, které velmi často schvalovací proces úvěrové žádosti zbytečně komplikují a protahují. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru je povinností každé společnosti ověřit si platební schopnost žadatele, ale každá společnost přistupuje k tomuto požadavku zásadně jinak. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný posuzuje příjem a někde nechtějí vůbec nic. Podle toho jak jste na tom právě vy a co pro vás není absolutně žádný problém, vyberte také vhodnou společnost. I když na druhou stranu určitě dobrou zprávou je, že nebankovní společnosti posuzují úvěrové žádosti s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta. Takže pokud například máte záznam v evidenci dlužníků, avšak veškeré své závazky uhrazeny a je na první pohled zřejmé, že nepatříte mezi chronické neplatiče, může nad vámi společnost přimhouřit oko. Pokud ale zjistí, že jste zadluženi až po uši a další půjčka by vás ještě více vtáhla do dluhové spirály, půjčku neschválí. A to je v tomto případě dobře. Kvalitní úvěrové firmy se tak snaží ochránit své klienty a dbají především na zásady zodpovědného půjčování. Pokud některá společnost navíc požaduje i příjmy, pak se nemusí někdy jednat jen o příjmy ze zaměstnání, ale mohou akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem (brigáda, mateřská, důchod, výplata sociálních dávek, podpora v nezaměstnanosti, atd.). První půjčka zdarma se tak stává snadno dostupná pro široký okruh žadatelů.

První půjčka zdarma v podobě rychlé online půjčky je zpravidla dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu, třeba i ve svátek. Pokud máte mobilní telefon s připojením k internetové síti neustále po ruce, je i půjčka pořád s vámi a můžete se na ni kdykoli spolehnout.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.