Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka do výplaty bez 1 Kč

Počítáte dny do výplaty a ne a ne vyjít s penězi? Potřebovali byste nutně založit, ale nevíte jak na to? Nemáte ani kreditní kartu, případně povolený kontokorent k běžnému účtu? Nikdo z rodiny či přátel vám nepomůže? Pak nevěšte hlavu a požádejte o rychlou nebankovní půjčku do výplaty. Její přednosti záhy oceníte. S půjčkou do výplaty okamžitě vyřešíte nejen nezbytné životní náklady, ale pomůže vám třeba i uhradit složenky, abyste se nedostali do skluzu. Půjčka je neúčelová, tudíž ji můžete použít na co chcete a nikomu se nemusíte zpovídat. S takovými požadavky byste u banky jen stěží pochodili. Pokud už chcete půjčku od banky, zpravidla  se jedná o sumy v desítkách či stovkách tisíc korun, které tedy rozhodně nepotřebujete k vyrovnání domácího rozpočtu před výplatou. A zbytečně se zadlužovat a brát si půjčku, kterou ani nevyužijete určitě také není dvakrát rozumné. Navíc, bankovní společnosti si pečlivě prověřují každého klienta, a tak by se vám mohlo třeba stát, že kvůli nějakým finančním prohřeškům z minulosti vám půjčku neschválí. Stejně tak v případě, pokud právě nemáte stálé zaměstnání. Jste-li na brigádě, na mateřské, v důchodu nebo úplně bez práce, nikdo vám půjčku v bance neposkytne. Avšak možnosti jsou, jen o nich musíte vědět a oslovit konkurenci v podobě nebankovních společností. Právě ty jsou připraveny vám okamžitě bez problému pomoci, i když vám bude chybět jenom pětistovka.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti dokáží pružně reagovat na životní potřeby klientů a právě půjčka před výplatou je velmi žádaným produktem. Výplata sotva tak pokryje každoměsíční náklady na bydlení a chod domácnosti a když pak přijde nějaký nenadálý výdaj, prostě už není z čeho. Úspory jsou často mizivé nebo vůbec žádné, a tak půjčka do výplaty je posledním řešením, jak si v krizové situaci poradit. A proč taky ne. Proti půjčce nelze nic namítat, pokud jednáte zodpovědně a dokážete uvážit své reálné možnosti. Jen si musíte vybrat vhodný úvěrový produkt. K tomuto účelu nejlépe slouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu, kde si jednoduše porovnáte jednotlivé parametry úvěrů mezi sebou. Nejenže se liší úrokovou sazbou, ale i dobou splatnosti, případně dalšími benefity navíc. Často můžete narazit na právě probíhající akční nabídku, která dokáže cenu půjčky srazit někdy až na totální minimum. Některé společnosti vám třeba půjčí pár tisícovek na 14 dní úplně zdarma. Prostě potom vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc. Jinde se zase setkáte s možností, kdy půjčí bez poplatku každému prvnímu žadateli.

Chci půjčku

Půjčka bez 1 Kč

U půjček do výplaty je rychlost zásadním a rozhodujícím kriteriem, zda se pro daný finanční produkt rozhodnete či nikoli. Aby půjčka skutečně řešila váš problém, potřebujete mít peníze k dispozici ihned a ne až za týden. Proto musíte vybrat takového poskytovatele půjčky, který nevyžaduje ověření vašeho bankovního účtu pomocí 1 Kč. Na samotné transakci nelze spatřovat nic špatného, ale rychlost je to co vás tíží. Pokud budete muset odeslat ze svého bankovního účtu jednu korunu na účet poskytovatele, celá záležitost týkající se půjčky se tak značně pozdrží a vy jen stěží dostanete peníze ještě týž den. Z toho důvodu některé společnosti od tohoto požadavku zcela upouští, aby svým klientům mohli zaručit, že peníze dostanou ihned. Naopak v případě, že požadujete vyplacení půjčky bankovním převodem, mají k tomuto účelu zřízeny bankovní konta v řadě českých bank a výplatu půjčky provedou ze stejné banky jako má klient. Tím pádem se jedná vlastně o peněžní transakci v rámci jedné banky, takže doba, kdy se peněžní prostředky dostanou až k vám je zkrácena na totální minimum. Další alternativou, jak se vyhnout zbytečnému převodu jedné koruny, je půjčka vyplacená přímo v hotovosti. U takto malých půjček do výplaty používají společnosti k výplatě například platební terminály trafiky nebo čerpací stanice. Přitom peníze jsou připraveny k vyzvednutí ihned, nemusíte na nic čekat. Záleží na tom, jak jste akční, ale není problém mít půjčku vyplacenou do hodiny.

Online žádost o půjčku

Sjednat si půjčku do výplaty a navíc bez zbytečného zdržování s převodem jedné koruny je opravdu záležitost několika málo minut. Malé půjčky nevyžadují žádného ručitele a obejdou se bez jakéhokoli papírování. Vše si vyřídíte sami doma na internetu, jen s pomocí mobilního telefonu. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký formulář zahrnující informace týkající se vaší osoby – jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Na webu si posuvníkem navolíte částku, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti. Ta je stanovena zpravidla na několik dnů až jeden měsíc. Po odeslání žádosti je zpracována plně automatizovaným systémem a ten ji vyhodnotí. Je-li vám půjčka schválena, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté okamžitě odchází peníze na váš bankovní účet, případně jsou neprodleně připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Malé půjčky do výplaty patří do kategorie tzv. mikropůjček, které na žadatele kladou minimální nároky. I když si nebankovní společnosti dle zákona musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele, je zcela na nich, jak to učiní. Někdo zcela opomíjí registry dlužníků a vyžaduje doložení příjmu, jiný posuzuje žádost na základě informací z registru, ale nic není jednoznačné. Dobrou zprávou je, že každá žádost je posuzována individuálně, takže i když máte záznam v registru a veškeré své závazky již dávno uhrazeny, přesto můžou nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. V jiném případě zase třeba navýší úrokovou sazbu, případně zkrátí dobu splatnosti. Ale to už je případ od případu a vždy máte možnost vyjednávat.

Snadná půjčka do výplaty, která nevyžaduje ověřovací poplatek ve výši 1 Kč je okamžitým zdrojem financí pro všechny, kdo se ocitli v nenadálé tísni. Půjčka je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a ve svátek. Máte-li neustále mobilní telefon po ruce, může vám půjčka pomoci i na cestách. Jako svého poskytovatele zvolte takovou společnost, která je stálicí na úvěrovém trhu a peníze vám vyplatí na základě jasné a transparentní smlouvy.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.