Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka i o víkendu na účet

Je víkend a vám se nedostává financí? Bohužel, potřeba peněz si nevybírá a je úplně jedno, zda je pracovní den, svátek nebo víkend. Najednou se pokazí spotřebič v domácnosti, auto vypoví službu, praskne kotel na vytápění a pohroma je na světě. A nebo třeba jen čekáte na výplatu nemocenské nebo sociální dávky, které ani do pátečního večera nedorazily na váš bankovní účet. Jak si tedy poradit? Do pondělí daleko, před sebou máte dva krásné volné dny a ty si jistě chcete zpříjemnit jako obvykle. Řešením může být právě víkendová půjčka, která je k dispozici ve dne v noci, a tak za vás uhradí třeba i pozdní útratu v restauraci. Z toho důvodu je půjčka bezúčelová a tudíž se dá aplikovat na jakoukoli nenadálou finanční krizi. Navíc, od banky během víkendu žádat půjčku ani nemůžete, tam jste omezeni otevírací dobou kamenné pobočky. A také je otázka, kolik peněz vlastně potřebujete. Banka vám nepůjčí třeba jen pětistovku na nezbytné výdaje, pokud tedy nejste vlastníkem kreditní karty a máte sjednaný limit pro přečerpání účtu do minusu. Stejně tak i kontokorent vás může zachránit, ovšem to vše za předpokladu, že těmito bankovními úvěrovými produkty vůbec disponujete. Pakliže ne, nezbývá nic jiného než si půjčit od rodiny a nebo požádat o půjčku některou úvěrovou společnost. Druhá varianta vám určitě nabídne daleko diskrétnější řešení, nemusíte odpovídat na ožehavé otázky a nikomu se svěřovat. Půjčka o víkendu je tedy možná, ale víte jak si ji sjednat? Pojďme se na to podívat.

Půjčka vyplacená i o víkendu

Půjčka o víkendu je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností, které jsou připraveny pomoci svým klientům v jakékoli chvíli. A právě víkend patří k těm situacím, kdy řada lidí zůstává bez peněz. Soukromé firmy jsou si plně vědomi toho, že jim banka s financemi v době víkendu nijak nepomůže, a proto přichází s akčním řešením. To spočívá v opravdové online půjčce, takže skutečně ani o víkendu nemusíte nikam na pobočku do nejbližšího nákupního centra. Vše si vyřídíte sami doma a dokonce se rozhodnete, zda si peníze vyzvednete v hotovosti  nebo si je necháte převést na bankovní účet. Obě varianty jsou stejně časově náročné, záleží jen na tom, jak rychle se dokážete dostat do nejbližší trafiky nebo na čerpací stanici.

Chci půjčit

Opravdová online půjčka

Rozsáhlou nabídku půjček o víkendu najdete v prostředí internetu na webových stránkách různých online srovnávačů a kalkulátorů půjček. Z ní si snadno vyberete takový úvěr, který bude splňovat veškeré vaše představy. Konkurence na trhu je veliká a tak se společnosti vzájemně předhání v tom, kdo nabídne nejlepší podmínky. Někdo bazíruje na výši úrokové sazby, jiný poskytne půjčku jen na krátkou dobu a jinde vám nabídnou ještě další benefity navíc. Třeba jako první zákazník získáte půjčku úplně bez poplatku. Když si například půjčíte jen na 14 dnů, vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili,. Nezaplatíte ani o korunu víc. Jen při volbě konkrétního poskytovatele dejte pozor, aby se jednalo o skutečnou online půjčku. Některé společnosti totiž umožňují vyřízení půjčky i během víkendu, ale když pak dojde na samotné vyplacení peněžních prostředků, najednou zjistíte, že bankovní převod je možné uskutečnit až následující pracovní den. Nejde ani o to zdržení, které půjčku doprovází, ale tím pádem celá půjčka o víkendu zcela postrádá svůj smysl. K penězům byste se dostali opravdu až v první pracovní den a vy přitom potřebujete mít peníze k dispozici okamžitě. Dokonce existují společnosti, které vám půjčí i bez nutnosti vlastnictví bankovního účtu. Pokud tedy chcete svůj účet z nějakého důvodu obejít a nebo momentálně jím nemůžete disponovat třeba proto, že jste v exekuci, i zde se vám nabízí řešení. Peníze jsou potom opět vyplaceny v hotovosti v trafice nebo na čerpačce.

Jak podat žádost o víkendovou půjčku

Sjednat si o víkendu půjčku je záležitost na pár minut. Potřebujete k tomu jen připojení k internetové síti a mobilní telefon. Máte-li internet v mobilu, není co řešit a o půjčku můžete požádat i kdekoli na cestách, v restauraci, v parku na lavičce. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký formulář a v něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Zvolíte si částku, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti. Žádost odešlete a vzápětí jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Ten probíhá pomocí plně automatizovaného systému, takže proto je vám půjčka kdykoli k dispozici. Pokud je vám půjčka schválena, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj zájem o půjčku. Poté je půjčka okamžitě vyplacena. Abyste měli jistotu, že peníze obdržíte na účet během chvilky, jsou vám peněžní prostředky odeslány z téže banky jako máte vy. Nebankovní společnosti mají totiž své účty v řadě českých bank a samotnou transakci provádí ze stejné banky jako má klient. Tím pádem probíhá transakce v rámci jedné banky, takže je to záležitost několika málo minut a řídí se interními předpisy konkrétní banky. Každá rychlá online půjčka se navíc obejde bez sebemenšího papírování, nemusíte mít ani ručitele. Některé společnosti navíc ani nekontrolují registry dlužníků a nevyžadují doklad o výši příjmu z klasického zaměstnání, ovšem v takovém případě musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Navíc, nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, takže šance na úspěšné získání víkendové půjčky je poměrně vysoká.

Půjčku o víkendu naleznete v nabídce velkých renomovaných společností, které poskytují vždy půjčky s férovými podmínkami. Pokud se při splácení půjčky dostanete do finančních obtíží, můžete si půjčku za poplatek prodloužit.  

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.