Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka před výplatou i o víkendu

Nedorazila vám výplata ani do pátečního večera na účet? V peněžence máte posledních pár drobných a na účtu nulu? Marně přemýšlíte, jak si poradit? Nelamte si hlavu. Zaměstnavatelé se běžně opozdí s termínem výplaty, a tak takové situace dnes zažívá kdekdo. Mít pro tyto případy alespoň malou železnou rezervu je jistě dobré, ale ne každý měsíc jste na tom tak, abyste ušetřili. Pokud jste poplatili co měli a ještě něco navíc, pak doslova počítáte den za dnem, kdy se vám peníze opět objeví na účtě. Když do toho zasáhne víkend a kritické období se protáhne o další dva dny, určitě není o co stát. Rychlým řešením může být kreditní karta nebo kontokorent u běžného účtu, kdy vás banka pustí krátkodobě do minusu, ale ne každý takové možnosti má. Banky žádné jiné rychlé půjčky zpravidla neposkytují a už vůbec ne v době, kdy jsou jejich pobočky uzavřeny. Spolehnout se můžete jen na nebankovní sektor, který vám nabízí několik způsobů řešení. A půjčit si můžete třeba i v sobotu o půlnoci. Jak na to?

Co dělat, když výplata není na účtu?

Čekání na peníze určitě není pro nikoho příjemné. Několikrát za den kontrolujete účet a pořád nikde nic. Pořád doufáte, že to nějak zvládnete, ale rodina si žádá své, a tak financování základních životních potřeb se nedá odkládat do nekonečna. Horší situace nastává, když čekáte třeba na nemocenskou nebo na výplatu podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek, které se zákonitě neshodují s termínem výplaty od zaměstnavatele, na který jste byli zvyklí. Samozřejmě, že na to navazují další pravidelné platby, které odchází z vašeho účtu, a tak mnohdy taková nepříjemnost dokáže napáchat řadu komplikací. Proto je daleko lepší si vypomoci malou půjčkou, kterou bez problému za pár dnů splatíte. Půjčky do výplaty patří mezi specifickou kategorii nebankovních úvěrových produktů, která má své podmínky přizpůsobeny tak, aby jim bez problému vyhověla řada žadatelů. S výběrem nejvhodnější půjčky do výplaty vám pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu. Na příslušných webových stránkách zadáte do systému jen vaše požadované parametry a okamžitě se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Z nich si už pak snadno vyberete. Hned na první pohled je zřejmé, jak se půjčky mezi sebou liší nejen výší úrokové sazby, ale i dobou splatnosti a dalšími podmínkami. Některé společnosti nabízí i benefity navíc, které vám například pomohou na půjčce ušetřit. Není výjimkou, že společnosti nabízí prvním žadatelům půjčku zadarmo, bez poplatku, takže vrátíte úplně stejnou sumu, jakou jste si půjčili. Nezaplatíte ani o korunu víc.

Chci půjčit

Rychlá půjčka o víkendu

Dávno pryč jsou doby, kdy jste museli kvůli půjčce na pobočku, vyplňovat stohy papírů a dokládat různá potvrzení. Než vám půjčku přiklepli, řadu dní jste žili v nejistotě, zda vám půjčí či nikoli.  Pokud jste měli malý příjem nebo nějaké další nesplacené závazky, zpravidla jste se žádostí ani nepochodili. Naštěstí, dneska už je všechno jinak. Finanční trh se rozšířil i o řadu nebankovních subjektů a konkurence mezi firmami je opravdu veliká. Každá společnost bojuje o zákazníka a snaží se nabídnout co nejlepší podmínky. Proto se na trhu setkáte i s půjčkou o víkendu, která má za úkol pomoci klientům v nenadálých finančních problémech. Vzhledem k tomu, že půjčku si vyřídíte kdykoli jednoduše na internetu, není třeba za tím hledat žádný zázrak. Taková půjčka funguje v podstatě úplně stejně jako každé jiné online bankovnictví, které vám umožňuje okamžitý přístup k vašemu bankovnímu účtu. Rychlá online půjčka patří u nebankovních společností mezi mikropůjčky, což jsou drobné malé půjčky, které vám poskytnou jak nejnutnější pětistovku, tak třeba i několik tisíc korun. Z toho důvodu musíte vybrat vhodného poskytovatele, který bude odpovídat vašim požadavkům. Na trhu jich existuje nespočet, není problém vybrat půjčku, která bude splňovat veškeré vaše požadavky. Žádost o rychlou online půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Zde má podobu krátkého interaktivního formuláře, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní kontakt a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, proto je možné o půjčku žádat ve dne v noci. O výsledku schvalovacího procesu jste obratem informováni a na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj zájem o půjčku. Poté je půjčka ihned vyplacena na účet nebo v hotovosti.

Víkendová půjčka na ruku

Většina nebankovních společností sice preferuje vyplacení půjčky na bankovní účet, ale to není zajetým pravidlem. Navíc, je-li víkend, může u některých bankovních domů víkendová platební transakce způsobit problém a peníze se pozdrží někde na cestě. Určitě nechcete na peníze čekat až do následujícího pracovního dne, tím by vlastně i celá půjčka o víkendu zcela ztrácela svůj smysl. Pokud chcete mít jistotu, že budete peníze držet v krátké době v ruce, můžete i během víkendu požádat o vyplacení v hotovosti. K tomuto účelu slouží rozsáhlá síť trafik a čerpacích stanic, kde vám jen na základě vámi obdrženého elektronického kódu vyplatí obsluha platebního terminálu peníze přímo na ruku. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto anonymně  a diskrétně. Dokonce ani pracovník na benzince či v trafice netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Přitom časově se jedná o stejně dlouhou záležitost, jako kdyby probíhal běžný bankovní převod, tedy několik málo minut a peníze jsou připraveny k vyzvednutí. Pak už jen záleží na tom, nakolik jste akční a jak rychle se k terminálu dostanete.

Půjčka před výplatou pro všechny

Půjčka před výplatou je zpravidla jakákoli malá půjčka, proto nevyžaduje žádné složité vyřizování. Nemusíte mít ručitele a obejde se zcela bez jakékoli administrativy. Některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků, takže není problém půjčku získat i s dalšími nesplacenými závazky. Ovšem za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. V některých případech společnosti vyžadují informaci o vašich příjmech, ale ani zde  se není čeho obávat. Zpravidla si vystačíte s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem, nemusí se tedy hned jednat o klasickou výplatu ze zaměstnání. Svoji šanci na úspěch tak mají i nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci, studenti, začínající podnikatelé. Dále je třeba zmínit, že každá žádost je posuzována individuálně a dle toho vám může společnost nabídnout i lepší podmínky splácení. Třeba při opakované žádosti o půjčku, za předpokladu, že tu první jste splatili řádně a včas, vám nabídne výhodnější úrokovou sazbu. Proto je třeba vždy uvážit své možnosti a podle toho zvolit konkrétní půjčku.

Půjčka před výplatou je bezúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Půjčku si vybírejte vždy u velkých renomovaných společností, které jsou zárukou kvality.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.