Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka před výplatou každému

Zaskočily vás tento měsíc nenadálé výdaje? Do výplaty daleko a konto v bance je na nule? I v takových situacích existuje pohotové řešení v podobě rychlé půjčky před výplatou. Pokud žijete od výplaty k výplatě a v podstatě není šetřit z čeho, každý nečekaný výdaj dokáže pěkně zamávat s rodinným rozpočtem. Jestliže si můžete půjčit alespoň pár korun od rodiny nebo přátel, je to jistě výhra na bitevním poli, ale ne každý má takové možnosti. Proto se většina lidí spoléhá na rychlé půjčky před výplatou, které jsou jistou formou okamžité finanční výpomoci. Určitě vám taková půjčka přijde vhod, pokud se na lednici kupí nezaplacené složenky nebo domácí spotřebič ukončil svoji činnost. Naštěstí jsou rychlé půjčky do výplaty bezúčelové, takže je můžete použít na cokoli a bez problému třeba zaplatit i zálohu na letní dovolenou. Víte ale, kde takovou půjčku hledat? Tradiční bankovní domy mají pro tyto účely specifické úvěrové produkty jako jsou kreditní karty a nebo kontokorent k běžnému účtu. V případě potřeby si jednoduše odčerpáte požadovanou sumu, avšak maximálně do předem sjednaného limitu. Pokud ale nemáte právě bankovní účet k dispozici a nebo výše uvedenými produkty nedisponujete, nabízí se řešení v podobě nebankovní půjčky. Ta vám poskytne třeba jen pětistovku na nejnutnější výdaje.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky v povědomí některých lidí vzbuzují nedůvěru, ale opravdu není se čeho obávat. Velké certifikované firmy jsou na stejné úrovni jako banky a jsou pro ně velmi silnou konkurencí. Jelikož se snaží za každou cenu obstát v tvrdém boji o zákazníka, jsou v podmínkách půjček více benevolentní a snaží se pomoci každému, kdo se ocitne ve finanční tísni. To ale na druhou stranu neznamená, že každá nebankovní společnost vám půjčí jen tak jakoukoli částku. I zde platí určité hranice a pravidla, které ale nejsou tak přísné jako u banky. Vzhledem k tomu, že je zákonnou povinností všech finančních společností ověřit si dopředu platební schopnost žadatele, některé společnosti z toho důvodu nahlíží do registru dlužníků, jiné vyžadují potvrzení o příjmech a u velkých půjček se shledáte s nutností ručení. Avšak všechny tyto požadavky odpadají u rychlé půjčky před výplatou, která je určena především k tomu, aby akčně reagovala na akutní nedostatek financí klienta.

Chci půjčku

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou je specifickým úvěrovým produktem nebankovních společností a často na ni spoléhají takoví lidé, kteří zápasí jak s poslední korunou v peněžence, tak s časem. Rychlá půjčka před výplatou je určitou formou okamžité online půjčky, která vám poskytne půjčku v řádu několika tisíc korun. Z toho důvodu neklade na žadatele téměř žádné nároky a ve většině případů je riziko takového úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde se nachází krátký online formulář. V něm uvedete jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Jakmile kliknete na tlačítko “odeslat”, okamžitě je zahájen schvalovací proces. O zpracování žádosti se postará plně automatizovaný systém, a proto jste obratem v řádu několika minut informováni o jeho výsledku. Je-li kladný, obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou peníze okamžitě odeslány na váš bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. U tohoto typu rychlé online půjčky si můžete také nechat žádost předschválit a peníze vyčerpat teprve tehdy, až je budete potřebovat. K tomu pak už jen stačí odeslat SMS zprávu z mobilního telefonu nebo výplatu půjčky potvrdit prostřednictvím sociální sítě. Pokud nemáte momentálně bankovní účet k dispozici, můžete si nechat vyplatit rovnou hotovost. Přitom peníze jsou připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o běžnou bankovní transakci. Pro peníze si zajdete třeba do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Zde vám budou vyplaceny jen na základě elektronického kódu, nemusíte se ničím prokazovat. Rychlou půjčku do výplaty si tak sjednáte pouze elektronicky, jakékoli papírování naprosto odpadá.

Půjčka ihned pro každého

Řada klientů nebankovních společností jsou neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku, kterým banka úvěr neschválí z důvodu jejich velmi nízké bonity. S tím nebankovní společnosti již dopředu počítají a mají podmínky již předem nastaveny tak, aby jim bez problému dokázal vyhovět téměř každý klient. Máte-li záznam v registru dlužníků nebo jste momentálně bez práce a tudíž bez trvalého příjmu, i v takové situaci můžete dosáhnout na půjčku před výplatou. Některé společnosti registry dlužníků vůbec nekontrolují a pokud ano a máte zde jen malý prohřešek, případně všechny závazky splaceny a jen vaše jméno přetrvává stále v evidenci, máte velkou naději na úspěch. A pak jsou společnosti, které jsou ochotny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem klienta – mateřskou, důchod, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, příjmy z brigády, atd. Proto se rychlá půjčka do výplaty stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů. Spíš musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou, pokud právě nenarazíte někde na akční nabídku, kdy můžete třeba jako první klient získat první půjčku zdarma bez poplatku. Pokud úvěr nezvládnete splatit včas, můžete si jeho splatnost prodloužit, ovšem za další poplatek.

Rychlé půjčky před výplatou spadají zpravidla do kategorie okamžitých online půjček, které jsou snadno dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu a i ve svátek. Máte-li mobilní telefon s připojením k internetu neustále po ruce, je i rychlá půjčka neustále s vámi. Spolehnout se na ni můžete v jakékoli životní situaci. Jen dbejte na zásady zodpovědného půjčování a půjčte si vždy jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.