Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka z vlastních zdrojů

Nechtějí vám nikde půjčit? Marně chodíte od banky k bance a už vážně nevíte, na koho se obrátit, abyste se žádostí o půjčku skutečně uspěli? A zkoušeli jste to opravdu všude? Říká vám něco pojem soukromý sektor? Pokud ne, pak se na chvilku zastavte a rozšiřte své obzory. Půjčit si nemusíte jen u tradičních bankovních domů, ale půjčku si lze sjednat i u řady nebankovních společností. V žádném případě se nemusíte ničeho obávat. Soukromé firmy jsou co do kvality nabízených služeb na tom úplně stejně jako jejich tvrdá bankovní konkurence. Jen neznalost vzbuzuje u některých lidí počáteční nedůvěru. Avšak jakmile se setkají v bance s běžnou realitou a dozví se, že jejich bonita nedosahuje ani minimální hodnoty pro získání půjčky, stává se velmi často pro ně půjčka od nebankovní společnosti posledním možným řešením. Nakonec pak lidé zjistí, že v bance jenom ztráceli čas. Půjčku získali bez sebemenších problémů během několika málo minut, bez jakéhokoli složitého vyřizování a papírování. Myslíte, že to není možné a že vám nikdo nepůjčí? Pokud oslovíte toho pravého potenciálního věřitele, můžete nakonec získat půjčku přesně dle svých představ a potřeb. Nemusíte se nikomu podřizovat a nikdo vám nic neurčuje. Vše záleží jen na vaší schopnosti a umění vyjednávat, taková je půjčka od soukromníka neboli ze soukromých zdrojů.

Půjčka od soukromníka

Půjčky ze soukromých zdrojů jsou jistou alternativou nebankovních půjček a nelze na nich spatřovat nic špatného. Soukromá osoba je zpravidla člověk, který má volné finanční prostředky a ty se snaží investovat za účelem zisku. Jelikož ho třeba žádné investiční společnosti neoslovily natolik, že by jim svěřil své peníze, aby je zhodnotily a stejně tak úroky v bance mu připadají velice malé, rozhodne se využít možnosti půjčky. Spokojenost je pak vlastně na obou stranách. Soukromý investor na půjčce vydělá nemalý finanční obnos a vy si půjčenými penězi vyřešíte problém, který jste potřebovali financovat. Velkou předností půjček ze soukromých zdrojů je možnost nastavení individuálních podmínek, které ani zdaleka nenaplňují standardní podmínky ostatních finančních společností.

Kdo si může půjčit?

Půjčka od soukromníka je určena všem, kdo si chtějí půjčit peníze a komu nevyhovují nabídky bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. A nebo byste třeba na takové podmínky rádi přistoupili, ale společnosti vám půjčit nechtějí. Důvodem může být cokoli. Zpravidla je problém v registru dlužníků a v doložení příjmu. Zejména banky jsou vázány svými interními předpisy, které vyžadují prvořadou lustraci každého žadatele o půjčku v bankovním i nebankovním registru neplatičů. I kdy byste touto lustrací pošli, musíte dále bance doložit, že budete schopni půjčku splatit. To znamená doložit svůj příjem ze zaměstnání, případně u velkých půjček poskytnout záruky splacení formou ručení. To může mít podobu ručitele a nebo zástavy majetku. Avšak v případě doložení příjmu nejsou banky ochotny akceptovat příjmy v podobě sociálních dívek, podpory v nezaměstnanosti nebo když momentálně nemáte nic jiného, než dočasnou brigádu. U nebankovních společností jsou sice k žadatelům více tolerantní, ale i přesto jim může někdy připadat, že jste příliš zadluženi a další závazek byste už nezvládli splatit. V takových případech bývá půjčka od soukromníka přímo ideálním řešením. Obzvlášť začínající podnikatelé, kteří si chtějí půjčit na rozjezd firmy a potřebují základní kapitál mají v bance s úvěrem často problém. Stačí, aby je špatný podnikatelský záměr a vidina zajímavého projektu je smetena ze stolu.

Chci půjčku

Peníze vyplacené ihned

Půjčka ze soukromých zdrojů nejenže na vás neklade žádné nároky, ale v prvé řadě vám neurčuje žádné podmínky. Soukromý investor neřeší žádné registry, ani ho nezajímá kolik vyděláváte a zda momentálně pracujete, pro něj je důležité pouze to, abyste ve stanoveném termínu vrátili půjčené peníze navýšené o předem dohodnuté úroky. V tomto směru máte neomezené možnosti. Můžete si dobu splatnosti nastavit podle sebe a zvolit takové intervaly splátek, jaké vám budou vyhovovat – týdně nebo měsíčně. Také jejich výše je zcela na vás a pokud potřebujete začít splácet až za určitou dobu, i to je možno ve smlouvě o půjčce ošetřit. U půjčky od soukromníka vlastně záleží jen a jen na vzájemné dohodě obou stran. Půjčka je podložena smlouvou a jejím podpisem se zavazujete k naplnění ujednaných podmínek.

Nabídka půjček od soukromníka

Nevíte kde hledat půjčku od soukromníka? Je to jednoduché, žádný problém v tom nehledejte. Rozsáhlou nabídku půjček od soukromníka naleznete především na různých inzertních servrech. Většinou v sekci finanční služby se to různými druhy půjček jenom hemží a půjčky od soukromých poskytovatelů nejsou žádnou výjimkou. V inzerátu je zpravidla uveden kontakt, telefon, email na konkrétní nabídku a stručný popis nabízených služeb. Pokud takto investora oslovíte, buď se dohodnete na osobní schůzce, případně vše dořešíte po telefonu. Výše půjčky od soukromníka není nijak omezena a záleží tedy jen na tom, zda je v jeho možnostech vám vámi požadovaný obnos zapůjčit. Můžete si půjčit klidně i jen tisícovku a nebo sjednat úvěr v řádu stovek tisíc či milionu. Samozřejmě, že u tak velkých půjček bude i soukromý investor požadovat odpovídající záruky splacení, které u statisícových částek mohou odpovídat hodnotě nemovitosti. V případě malé půjčky je riziko poskytnutého úvěru vyváženo většinou vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Pokud budete vhodného investora hledat prostřednictvím inzerátů, můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. Soukromé osoby také vyhledávají různé možnosti a příležitosti, kde své peníze investovat, a tak vás i oni sami mohou oslovit s nabídkou.

Při sjednání půjčky od soukromého investora se mějte vždy na pozoru a nejprve si každou osobu prověřte. Ne každý z nich vám dokáže nabídnout své služby za férových podmínek. Proto se nejprve poptejte známých, na sociálních sítích, zapátrejte v různých diskuzích  a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Věřte, že opatrnost je skutečně na místě.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.