Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘půjčky bez dokládání příjmu’

PostHeaderIcon Ověřené nebankovní půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu

Zastihla vás těžká životní situace, kdy vás štěstí opustilo v oblasti vašeho finančního příjmu? Pokud nutně potřebujete peníze a neštítíte se sáhnout po úvěru, jsou zde pro vás nebankovní půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu. Proč právě tato finanční injekce? Jako nezaměstnaný člověk nevystupujete v očích bankovních institucí jako bonitní klient. Vaše žádost o půjčku proto častokrát bude v bankovním domě zamítnuta. Mnohdy proto nezbude, než sáhnout po nebankovním sektoru.

Co umí nebankovní půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu?

Jak už proklamuje samotný název, u těchto úvěrů nijak nedokládáte výši svého příjmu. To znamená, že v době, kdy o půjčku žádáte, mužete být nezaměstnaní. Věřitel totiž nemá jak zjistit, jak jste na tom aktuálně s měsíčním příjmem. Ovšem pozor, určitá míra zodpovědnosti se tak přesouvá na vaše bedra. Nebankovní společnost vám nebude bránit v poskytnutí větší půjčky, nezapomeňme, že nezná vaši aktuální finanční situaci. Proto během sjednávání půjčky mějte na paměti své reálné peněžní schopnosti a požadovanou sumu volte s ohledem na předpokládaný příjem v budoucnosti.

Přes internet nebo na pobočce?

Postup získání půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu se bude lišit podle toho, o jak velkou sumuoverene-nebankovni-pujcky-pro-nezamestnane-a-bez-prijmu máte zájem. V případě menší půjčky si plně vystačíte s počítačem připojeným na internet. Vyplníte jednoduchý formulář a následně vás kontaktuje operátor nebankovní společnosti (a mnohdy ani to ne). Peníze jsou následně převáděny na bankovní účet nebo zasílány poštovní složenkou. Ze svého obývacího pokoje proto nikam nemusíte. Rozsáhlejší půjčka (v řádech desítek tisíc korun a výše) už bude vyžadovat osobní jednání. Chcete totiž půjčit větší sumu peněz a nedokládáte svůj příjem. Věřitel proto bude očekávat určitou formu záruky. Tu poskytne buď ručení majetkem nebo další osobou. Nelíbí se vám ani jedna forma jištění? Zkuste kontaktovat soukromého investora, ten vám dokáže nabídnout specifické podmínky úvěru, stačí ho jen libovolným způsobem přesvědčit o své schopnosti úvěr splatit. S nalezením investora vám dokáže pomoci burza půjček. Jedna bezplatná se nachází přímo na tomto webu. Bez nutnosti registrace můžete vložit poptávku po půjčce. Popište svoji finanční situaci a uveďte o jaký úvěr máte zájem. Nezapomeňte na kontakt, na něm se vám budou investoři ozývat a nabízet své služby.