Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘půjčky pro nezaměstnané’

PostHeaderIcon Ověřené nebankovní půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu

Zastihla vás těžká životní situace, kdy vás štěstí opustilo v oblasti vašeho finančního příjmu? Pokud nutně potřebujete peníze a neštítíte se sáhnout po úvěru, jsou zde pro vás nebankovní půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu. Proč právě tato finanční injekce? Jako nezaměstnaný člověk nevystupujete v očích bankovních institucí jako bonitní klient. Vaše žádost o půjčku proto častokrát bude v bankovním domě zamítnuta. Mnohdy proto nezbude, než sáhnout po nebankovním sektoru.

Co umí nebankovní půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu?

Jak už proklamuje samotný název, u těchto úvěrů nijak nedokládáte výši svého příjmu. To znamená, že v době, kdy o půjčku žádáte, mužete být nezaměstnaní. Věřitel totiž nemá jak zjistit, jak jste na tom aktuálně s měsíčním příjmem. Ovšem pozor, určitá míra zodpovědnosti se tak přesouvá na vaše bedra. Nebankovní společnost vám nebude bránit v poskytnutí větší půjčky, nezapomeňme, že nezná vaši aktuální finanční situaci. Proto během sjednávání půjčky mějte na paměti své reálné peněžní schopnosti a požadovanou sumu volte s ohledem na předpokládaný příjem v budoucnosti.

Přes internet nebo na pobočce?

Postup získání půjčky pro nezaměstnané a bez příjmu se bude lišit podle toho, o jak velkou sumuoverene-nebankovni-pujcky-pro-nezamestnane-a-bez-prijmu máte zájem. V případě menší půjčky si plně vystačíte s počítačem připojeným na internet. Vyplníte jednoduchý formulář a následně vás kontaktuje operátor nebankovní společnosti (a mnohdy ani to ne). Peníze jsou následně převáděny na bankovní účet nebo zasílány poštovní složenkou. Ze svého obývacího pokoje proto nikam nemusíte. Rozsáhlejší půjčka (v řádech desítek tisíc korun a výše) už bude vyžadovat osobní jednání. Chcete totiž půjčit větší sumu peněz a nedokládáte svůj příjem. Věřitel proto bude očekávat určitou formu záruky. Tu poskytne buď ručení majetkem nebo další osobou. Nelíbí se vám ani jedna forma jištění? Zkuste kontaktovat soukromého investora, ten vám dokáže nabídnout specifické podmínky úvěru, stačí ho jen libovolným způsobem přesvědčit o své schopnosti úvěr splatit. S nalezením investora vám dokáže pomoci burza půjček. Jedna bezplatná se nachází přímo na tomto webu. Bez nutnosti registrace můžete vložit poptávku po půjčce. Popište svoji finanční situaci a uveďte o jaký úvěr máte zájem. Nezapomeňte na kontakt, na něm se vám budou investoři ozývat a nabízet své služby.

PostHeaderIcon Pohotové půjčky a to i pro problémové osoby

Máte pocit, že jste problémová osoba? Tedy ne svým chováním, ale finanční historií? Trápí Vás, že ať příjdete s žádostí o úvěr do libovolné banky, vždy odcházíte s nepořízenou? Možná je čas na změnu. Pokud už nechcete neustále o půjčku jen žádat, ale některou skutečně získat, zvažte pohotové půjčky  pro problémové klienty. Ty se od bankovních produktů liší v mnoha ohledech a dokonce i oproti klasickým nebankovním půjčkách poskytují řadu nesporných výhod.

Věřitel, který se nevymlouvá, ale skutečně půjčí

Půjčky na směnku pro problémové klienty

Foto: stockimages // freedigitalphotos.net

Řadu osob toužících po půjčce trápí to samé. Již v minulosti obešly několik finančních společností, vždy ale slyšely jen plané sliby a skutek utek. Během prvních minut jednání o půjčce vše vypadá růžově, ale jak příjde na podpis finální smlouvy a vyplacení sjednané částky peněz, rázem se dovídáte, že musíte doložit řadu skutečností. Může jít o potvrzení místa vašeho bydliště, výpis z účtu, negativní výsledek vůči registru dlužníků apod. V případě půjčky s ručením však veškerá tato zmíněná administrativa odpadá. Věřitel totiž dostává do svých rukou jištění — jednoznačné uznání dluhu z vaší strany, čímž poskytovatel nabývá potřebnou jistotu ve splacení půjčené částky. Pro vás jako žadatele o půjčku se oproti úvěru bez záruky prakticky nic nemění, jen kromě úvěrové smlouvy podepíšete i ručení majetkem či další osobou.

Zvážení schopnosti splatit půjčku leží na vašich bedrech

Je to vcelku logické. U půjčky podložené jištěním dokládáte jen minimum údajů, prakticky si častokrát vystačíte jen s vašimi osobními údaji. To má však i své nevýhody. Věřitel neví absolutně nic o vaší finanční situaci. Pokud požádáte o příliš velkou půjčku, na kterou finančně nestačíte, zaděláváte si na budoucí problémy. Před kontaktováním věřitele s žádostí o půjčku by tedy mělo být samozřejmostí srovnat si v hlavě aktuální peněžní situaci. Určete si částku, kterou můžete měsíčně obětovat na úhradu svého dluhu. Podle ní poté zvolte cílovou částku.

Hledáme soukromého věřitele

Poskytováním pohotových půjček i pro problémové osoby se výhradě zabývají soukromí věřitelé. Ti půjčování peněz vnímají jako svoji živnost a jedinečnou příležitost ke zhodnocení svých dosavadních finančních prostředků prostřednictvím roční úrokové sazby. Řadu věřitelů můžete zdarma kontaktovat přímo na tomto webu, stačí využít bezplatnou burzu půjček. Vložte si svoji poptávku po půjčce. Ve zkratce uveďte o jak vysoký úvěr máte zájem a popište svoji aktuální životní a finanční situaci (stačí stručně). Nezapomeňte pochopitelně na kontakt, na kterém vám věřitelé budou prezentovat své nabídky. Z nich si poté vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

PostHeaderIcon Půjčky pro nezaměstnané

Jste bez práce, výhledy do budoucna vidíte trochu černě a přemýšlíte jak finančně překlenout toto období, než se opět plnohodnotně uplatníte na trhu práce? Především nezoufejte, v této situaci se dnes ocitne každý člověk. Řešení je nasnadě a velice jednoduché. I když nemáte vlastně skoro žádný měsíční příjem, zvažte možnosti, udělejte si svůj finanční plán. Toto období je přechodné a uvidíte že jej velice snadno zvládnete.

Bezproblémová nebankovní půjčka

Jelikož v současné době nedokážete žádné bance doložit potvrzení příjmů od zaměstnavatele, můžete na tento typ půjčky rovnou zapomenout. Budete se muset obrátit na různé investiční společnosti, které vám vyplatí peníze přímo na ruku a pomohou vás provést celým administrativním procesem. Kontaktní pobočky naleznete v každém větším městě nebo si sjednáte schůzku přímo u vás doma. Ve velmi krátkém čase, bez poplatků získáte půjčku.

Půjčka se zástavou

Cenný papír, se kterým je možno i nadále obchodovat, nepotřebujete žádná ručení majetkem či jinou osobou. Je určen pro všechny občany starší 18-ti let a může se tedy stát i jistinou při půjčce mezi občany. Má zákonem stanovené náležitosti, bez jejich dodržení je však neplatná. Peníze splatíte osobě uvedené ve smlouvě a ve stanoveném termínu.

Půjčku máte ihned

Celý proces vyřízení probíhá velice rychle. Vyplněním on-line internetového formuláře kontaktujete určitou finanční společnost, která vám poskytne informace k dalšímu kroku a v konečné fázi vyplatí peníze přímo na ruku. Situaci si můžete zjednodušit také tím, že si vytvoříte svoji vlastní poptávku, zadáte údaje co a jak potřebujete a pak jen vyberete co vám bude vyhovovat.