Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky on line

Potřebujete půjčku opravdu rychle? Pak není nic jednoduššího, než si sjednat opravdovou online půjčku. Jen nenaleťte podvodníkům a obraťte se vždy na renomovanou finanční společnost. Tu snadno naleznete prostřednictvím různých online srovnávačů a kalkulátorů půjček na netu. Stačí jen zabrousit na příslušný webový portál a do formuláře zadat vaše požadavky na půjčku. Jakmile jej odešlete, obratem se před vámi objeví široká škála aktuálně dostupných bankovních i nebankovních úvěrových produktů. Z nich si už pak hravě vyberete, co bude odpovídat vašim kritériím. Hned na první pohled je zřetelně patrné, že se jednotlivé půjčky navzájem mezi sebou zásadně liší. Nejen samotnou výší úrokové sazby, dobou splatnosti, ale i různými benefity navíc, které dokážou dost výrazně půjčku zlevnit. Aby orientace mezi produkty byla co nejjednodušší, jsou půjčky rozděleny dle kategorií a každá z nich je přizpůsobena dané životní situaci. Naleznete zde rychlé půjčky před výplatou, na mateřské, půjčky pro nezaměstnané, se záznamem v registru, atd. A právě online půjčky jsou další specifickou kategorií. Jako každá jiná půjčka, i tato má svá pro a proti. Avšak při nenadálém nedostatku financí ji lze považovat za okamžitý zdroj peněžních prostředků.

Opravdová online půjčka

Pokud si chcete sjednat skutečnou online půjčku, mějte se na pozoru. Některé půjčky se totiž na první pohled tváří jako rychlé online půjčky, avšak během schvalovacího procesu zjistíte nemilou skutečnost. Půjčku si sice sjednáte kdykoli online bez jakékoli administrativní zátěže, ale peněžní prostředky vám vyplatí až následující pracovní den. Pokud je tedy pozdě večer, víkend nebo svátek, rychlá online půjčka tak zcela postrádá svůj prvotní smysl. Z toho důvodu musíte tedy volit půjčku jen z kategorie rychlých online půjček, které naleznete v nabídce řady nebankovních společností. Taková půjčka vám totiž peněžní prostředky vyplatí okamžitě po schválení na bankovní účet a nebo v hotovosti. Některé nebankovní společnosti vám dokonce půjčí i při absenci bankovního účtu.

Online půjčka bez formalit

Skutečná online půjčka je doménou nebankovních úvěrových firem, které se snaží svým klientům po všech stránkách pomoci ve svízelné finanční situaci. Z toho důvodu je tedy nezatěžují žádnou zbytečnou administrativou. Vzhledem k tomu, že rychlá online půjčka náleží mezi klasické mikropůjčky, dokáže vám ihned poskytnout malou půjčku v řádu několika tisícovek, případně i desítek tisíc. Kvůli tak malé půjčce není nutno nikde shánět ručitele ani zastavovat nemovitost. Riziko poskytnutého úvěru je dostatečně vyváženo buď vyšší úrokovou sazbou a nebo důkladným prověřením osoby žadatele. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru je povinností všech úvěrových společností ověřit si platební schopnost žadatele. Avšak je zcela na nich, jak to učiní. Někdo k tomuto účelu využívá registry dlužníků, jiný chce doložit příjem ze zaměstnání a někde si zcela vystačí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Přitom je třeba podotknout, že každá úvěrová žádost je posuzována individuálně, a proto se nedají podmínky poskytnutého úvěru stanovit všeobecně. Vždy záleží na tom, jak vysoké bonity klient dosáhne. Pokud máte například na krku exekuci nebo jste v insolvenci, naděje na získání půjčky se snižují na totální minimum. Ale nikdy není nic ztraceno, třeba můžete využít možnosti ručení.

Sjednat půjčku

Půjčka ihned na účet nebo na ruku

Na okamžitou online půjčku se můžete spolehnout v jakékoli situaci. Můžete být kdekoli na cestách, stačí mít jen mobilní telefon s připojením k internetové síti. Rychlou žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen jednoduchý online formulář žádosti o půjčku. V ní vyplníte své identifikační údaje – jméno, příjmení, zadáte telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Jelikož vše probíhá pouze elektronickou cestou, je žádost vyhodnocena kdykoli po dobu 24 hodin. Nemusíte se zdržovat žádnou zbytečnou administrativou a vzápětí jste informováni o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté jsou vám peníze vyplaceny ihned na bankovní účet a nebo v hotovosti. v druhém případě lze využít jednu z alternativních možností. Nemusíte čekat na poštovní složenku nebo chodit na pobočku, stačí zajít do nejbližší trafiky na rohu nebo zajet na čerpací stanici. Zde si peníze vyzvednete na základě elektronického kódu, nemusíte předkládat žádné doklady a tudíž zůstáváte v úplné anonymitě. Tím pádem se jakákoli online půjčka stává pro každého okamžitým zdrojem financí. Žádáte-li o půjčku opakovaně, pak zpravidla stačí jen poslat krátkou SMS zprávu.

Online půjčky naleznete v nabídce řady renomovaných nebankovních společností, které jsou pro vás vždy zárukou kvalitních služeb. S jejich pomocí vyřešíte jakýkoli nenadálý výdaj, avšak je potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá zpravidla několik dnů až jeden měsíc.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.