Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro matky na mateřské

Zaskočily vás nečekané výdaje? Jste na mateřské a nikde vám nechtějí půjčit peníze? Pak jste narazili na velmi tvrdou realitou, která se zakládá na faktu, že v době mateřské dovolené si jen tak někde peníze nepůjčíte. A určitě ne v bance. Pokud jste to už zkoušeli, poznali jste sami, jak obtížné to je. I když jste možná prošli lustrací v bankovním i nebankovním centrálním registru dlužníků, jakmile přišla řada na doložení příjmu byl konec. Mateřské je sice pravidelný příjem, který vám každý měsíc chodí na účet, ale bohužel jeho výše zdaleka nedosahuje ani hranice průměrného platu, a tak je bankou považována za velmi nedostatečný. Co teď? Jak si poradit a vyrovnat deficit v rodinném rozpočtu. Je samozřejmé, že finanční nároky v období mateřské dovolené jsou poměrně vysoké, navíc, když rodina žije vlastně jen z jednoho platu. Náklady na dítě se postupně zvyšují, a tak než jej budete moct umístit do předškolního zařízení a vrátit se zpět do zaměstnání, přeci jen si ještě nějakou dobu počkáte. Pokud máte na mateřské možnost přivýdělku práce z domova, je to úplně ideální, ale ne každý takovou příležitost má. Pokud tedy nutně potřebujete uhradit nečekaný výdaj, přišla složenka s vyúčtováním za energie či za služby spojené s užíváním bytu nebo se pokazil spotřebič v domácnosti či nastala jiná událost, není dobré otálet, ale je třeba situaci řešit. Když nezaplatíte co máte, začnou vám narůstat dluhy a je pravda, že sankční poplatky jsou pak kolikrát mnohonásobně vyšší než úroky z půjčky. Proto je určitě na místě celou situaci uvážit a zodpovědně zvolit vhodnou půjčku, která se stane adekvátním řešením.

Půjčka na  mateřské

Žádostí o bankovní půjčku je zcela zbytečné ztrácet čas, jelikož zde z důvodu mateřské nepochodíte. Navíc, žádná banka vám jen tak tisícovku na měsíc nepůjčí. Snad jen v případě, že máte v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent u běžného účtu  a můžete účet přečerpat do předem povoleného limitu. Pokud ale chcete u banky půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc korun a nemáte jiné příjmy než mateřskou, jen stěží pochodíte. Bankou jste zařazeni mezi rizikové klienty a těm je přiřazena velmi nízká bonita. Lépe uděláte, když se rovnou obrátíte na jakoukoli nebankovní společnost. Ta přímo počítá se zákazníky, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou dosáhnout na klasickou půjčku v bance. Podmínky poskytovaných úvěrů jsou u nich předem stanoveny tak, aby jim dokázal vyhovět široký okruh žadatelů. To se týká nejen matek na mateřské, ale také třeba začínajících podnikatelů, studentů, důchodců, nezaměstnaných, prostě všech, kdo mají jiný příjem než je běžný zaměstnanecký poměr. Pro větší přehlednost jsou nebankovní půjčky rozděleny do různých kategorií a každá z nich odpovídá konkrétní životní situaci. Jste-li na mateřské, najděte si půjčku ze sekce půjčky pro ženy na mateřské dovolené, která je přímo pro vás. Jednotlivé půjčky se přitom navzájem liší i další podmínkami jako je třeba výše úrokové sazby, doba splatnosti nebo případně další benefity navíc. Abyste se na trhu co nejlépe zorientovali, je dobré využít online srovnávač půjček, který vám s výběrem vhodného úvěrového produktu snadno pomůže. Do systému zadáte jen vaše požadavky, kolik chcete půjčit, na jak dlouho a hned se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů, z nichž velmi snadno vyberete. V některých případech můžete dokonce narazit i na právě probíhající akční nabídku a na půjčce tím pádem ušetřit. Existují společnosti, které vám třeba půjčí několik tisícovek na 14 dní úplně zdarma bez poplatku. Bylo by jen škoda takové nabídky nevyužít.

Chci půjčit

Okamžitá online půjčka

Nebankovní společnosti jsou při poskytování půjček velmi pružné, což je způsobeno zejména tím, že si jejich půjčku dokážete kompletně vyřídit jen na internetu. Jejich zcela specifickým úvěrovým produktem jsou tzv. mikropůjčky, které vám během několika málo minut poskytnou nejen pětistovku, ale i pár tisíc korun. Rychlá online půjčka totiž na své žadatele neklade téměř žádné nároky a v prvé řadě vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Nemusíte nic dokládat, žádná potvrzení o příjmu ani jiné doklady. Celou půjčku si vyřídíte kompletně z pohodlí svého domova a není nutné chodit ani nikam na kamennou pobočku a vyplňovat stohy papírů. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu slouží rychlý interaktivní formulář. V něm uvedete jen své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který je neustále v provozu. Z toho důvodu je možné si půjčku vyřídit v podstatě kdykoli, ve dne v noci, v sobotu i neděli nebo ve svátek. Vzhledem k tomu, že k jejímu vyřízení potřebujete jen internet, zvládnete si půjčku sjednat kdekoli, třeba i v parku na lavičce. Proto je rychlá online půjčka neustále s vámi. Když je vám půjčka schválena, okamžitě na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou peníze ihned vyplaceny na bankovní účet nebo v hotovosti. Záleží jen na vás, jakou formu preferujete.

Flexibilní půjčky na mateřské

I když jste na mateřské dovolené a vaše příjmy nejsou nijak závratné, přesto nejste výší úvěru nijak omezeni. Půjčit si můžete prakticky kolik chcete a nikomu nemusíte uvádět ani účel použití peněžních prostředků. Jestliže chcete úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc korun, musíte ale již dopředu počítat s tím, že i nebankovní společnost bude chtít poskytnout větší záruky splacení. Ty mohou být v podobě ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku a nebo zástavy nemovitosti. I takovou půjčku si dokážete vyřídit jen na internetu, jen potřebné dokumenty bude nutno doložit buď v elektronické podobě nebo písemně poštou. Chcete-li za půjčku ručit nemovitostí, nemusí se jednat jen o majetek ve vašem výlučném vlastnictví. K tomuto účelu lze použít jakoukoli nemovitost, když budete mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit jako záruka splacení půjčky. Zastavit lze cokoli – byt, dům, chatu, zahradu, pozemek, komerční objekt, atd. Možnosti půjček na mateřské jsou široké, jen pro tyto účely musíte najít vhodnou úvěrovou společnost, která dokáže fakt, že jste právě na mateřské, akceptovat.

Peníze si vždy půjčte od velkých renomovaných společností, které jsou schopny vám nabídnout solidní úvěrový produkt za férových podmínek. Vždy však dodržujte zásady zodpovědného půjčování a nezadlužujte se nad rámec svých možností.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.