Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro problémové klienty

Chcete rychlou finanční výpomoc? Žádali jste o úvěr v bance a byli jste doslova za pár minut odmítnuti? Všude kolem vás nabízí bankovní domy jednu půjčku za druhou a když ji opravdu potřebujete, tak se k vám postaví zády. Co naplat, banky prostě nepůjčí jen tak někomu a jsou velmi opatrné. Ovšem to neznamená, že byste si nemohli půjčit jinde. Máte možnost výběru. Nebankovní konkurence je veliká a o stálé zákazníky není nouze. Soukromé společnosti totiž nejsou při sjednávání tak přísní jako banky a dokážou tolerovat i malé prohřešky. Nebazírují na bezchybné finanční historii, a tak u nich mají šanci i žadatelé se záznamem v registru. Stejně tak lidé, které zaskočila exekuce, mají obstavený bankovní účet či exekuční srážky na mzdu, mohou využít příležitosti a sjednat si krátkodobou půjčku. K tomuto účelu slouží různé kategorie úvěrových produktů jako jsou půjčky před výplatou, půjčky bez doložení příjmů nebo půjčky bez kontroly registru dlužníků. Zpravidla se jedná o malé mikropůjčky, kde je riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Bankovní půjčky

Tradiční bankovní instituce považují za problémové klienty i ty žadatele, u nichž byste to ani trochu neočekávali. Začínající podnikatelé, maminky na mateřské dovolené, důchodci, nezaměstnaní a lidé s nízkými příjmy spadají mezi rizikovou klientelu. A to i v případě, že máte naprosto precizní platební morálku a v registrech nejste vedeni jako dlužníci. Určitou možnost nabízí snad jen půjčka se zástavou, kdy se za splacení vypůjčené částky zaručí další osoba jako spolužadatel, případně poskytnete bance záruky v podobě zástavy nemovitosti. Avšak tato varianta je možná jen u vyššího úvěru, kdy se jedná o desítky či stovky tisíc. Chcete-li půjčit jen tisícovku do výplaty, vězte, že v bance skutečně neuspějete.

Nebankovní půjčka s jednoduchými podmínkami

I když máte na svém kontě nějaký vroubek, který brání tomu, aby vám v bance půjčku schválili, můžete se porozhlédnout po finančním trhu a zvolit jednu z mnoha dalších nabízených možností. Nebankovní společnosti nabízí své produkty na internetu, kde si můžete velmi snadno prostřednictvím různých online srovnávačů půjček porovnat podmínky jednotlivých úvěrů. Vybírejte především u zavedených renomovaných společností, které jsou pro vás zárukou kvality poskytnutých služeb. Kromě toho můžete nahlédnout na inzertní webové portály, kde inzerují své nabídky soukromí investoři. Buď můžete přímo odpovědět na konkrétní nabídku a nebo si sami zadat poptávku po půjčce. Avšak při této variantě buďte velmi opatrní a než podepíšete úvěrovou smlouvu, nejprve si daného poskytovatele půjčky řádně prověřte.

Požádat o půjčku

Okamžitá online půjčka

Vzhledem k tomu, že se nebankovní společnosti snaží co nejvíce přiblížit svým zákazníkům, je jejich prvořadým zájmem celý proces sjednání půjčky co nejvíce usnadnit. Proto umožňují kompletní vyřízení jen na internetu. Tuto alternativu oceníte zejména v situaci, kdy se vám akutně nedostává peněžních prostředků a potřebujete celou záležitost kolem financí rychle vyřídit. Na webových stránkách poskytovatele podáte žádost o půjčku, vyplníte krátký online formulář, kde zadáte pouze své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je elektronicky zpracována a vy jste obratem vyrozuměni o schválení půjčky. Rychlá online půjčka nevyžaduje žádnou administrativu, nemusíte dokládat žádná potvrzení o příjmu, výpis z bankovního účtu, ani mít ručitele. Každá žádost je zpravidla schválena na základě individuálních podmínek klienta. Zároveň není nutné sdělovat, na co vyplacené peníze využijete. Můžete s nimi zaplatit složenky, koupit si nový nábytek nebo klidně jet na dovolenou. Nemusíte nikam docházet na kamennou pobočku společnosti, vše si pohodlně vyřídíte sami doma. Po schválení úvěru jsou peníze ihned odeslány na bankovní účet, případně vyplaceny v hotovosti.

Pokud spadáte mezi problémové klienty, dobře zvažte, zda je další půjčka pro vás naprostou nezbytností a v jaké výši. Zabráníte tak zbytečné předluženosti, která vás v extrémním případě může připravit až o střechu nad hlavou.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.