Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlé půjčky: aktuální nabídky

Hledáte úvěr s jistinou a toužíte nalézt místo, kde se nachází aktuální nabídky? V tom případě gratulujeme, vaše pátrání je u konce. Na tomto webu se totiž nachází speciální bezplatná burza půjček zaměřená právě na půjčky. Věřitelům umožňuje vložit informace o svém produktovém portfoliu a oslovit tak nespočet potencionálních klientů. Pro samotné žadatele přináší burza půjček výhody v podobě jednoduchého srovnání aktuálních nabídek od více nebankovních společností a soukromých investorů. Pojďme se nyní na burzu podrobněji podívat z pohledu věřitele a zájemce o půjčku.

Hledám individuální půjčku

Pakliže preferujete úvěr, který bude zaštítěn jistinou a nedaří se vám nalézt osobu nebo společnost, která by vám byla ochotná půjčit, můžete vyřešené svého problému svěřit právě burze půjček, kde vložíte poptávku. V ní specifikujete, jak velkou sumu potřebujete a uvedete, jak máte v úmyslu závazek vyrovnat (jedna velká splátka nebo pravidelný splátkový kalendář). V inzerátu nezapomeňte uvést svůj kontakt, na který vám budou věřitelé posílat své nabídky.

Nabízím půjčky

Věnujete se půjčování peněz a vystačíte s potvrzením dlužníkova závazku v podobě sepsané smlouvy? K oslovení potencionálních budoucích klientům můžete zdarma využít naši burzu půjček. Bez nutnosti zdlouhavé registrace jednoduše vložíte inzerát, v němž stručně představíte svoje finanční produkty. Nabídka se zobrazí přímo na hlavních stránce webu, kde ji spatří nejedna osoba hledající finanční pomoc. Z tohoto důvodu nezapomeňte v nabídce uvést kontakt (email, webové stránky nebo telefon), na kterém vás zájemce o půjčku zastihne.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.