Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘burza půjček’

PostHeaderIcon Pohotové půjčky a to i pro problémové osoby

Máte pocit, že jste problémová osoba? Tedy ne svým chováním, ale finanční historií? Trápí Vás, že ať příjdete s žádostí o úvěr do libovolné banky, vždy odcházíte s nepořízenou? Možná je čas na změnu. Pokud už nechcete neustále o půjčku jen žádat, ale některou skutečně získat, zvažte pohotové půjčky  pro problémové klienty. Ty se od bankovních produktů liší v mnoha ohledech a dokonce i oproti klasickým nebankovním půjčkách poskytují řadu nesporných výhod.

Věřitel, který se nevymlouvá, ale skutečně půjčí

Půjčky na směnku pro problémové klienty

Foto: stockimages // freedigitalphotos.net

Řadu osob toužících po půjčce trápí to samé. Již v minulosti obešly několik finančních společností, vždy ale slyšely jen plané sliby a skutek utek. Během prvních minut jednání o půjčce vše vypadá růžově, ale jak příjde na podpis finální smlouvy a vyplacení sjednané částky peněz, rázem se dovídáte, že musíte doložit řadu skutečností. Může jít o potvrzení místa vašeho bydliště, výpis z účtu, negativní výsledek vůči registru dlužníků apod. V případě půjčky s ručením však veškerá tato zmíněná administrativa odpadá. Věřitel totiž dostává do svých rukou jištění — jednoznačné uznání dluhu z vaší strany, čímž poskytovatel nabývá potřebnou jistotu ve splacení půjčené částky. Pro vás jako žadatele o půjčku se oproti úvěru bez záruky prakticky nic nemění, jen kromě úvěrové smlouvy podepíšete i ručení majetkem či další osobou.

Zvážení schopnosti splatit půjčku leží na vašich bedrech

Je to vcelku logické. U půjčky podložené jištěním dokládáte jen minimum údajů, prakticky si častokrát vystačíte jen s vašimi osobními údaji. To má však i své nevýhody. Věřitel neví absolutně nic o vaší finanční situaci. Pokud požádáte o příliš velkou půjčku, na kterou finančně nestačíte, zaděláváte si na budoucí problémy. Před kontaktováním věřitele s žádostí o půjčku by tedy mělo být samozřejmostí srovnat si v hlavě aktuální peněžní situaci. Určete si částku, kterou můžete měsíčně obětovat na úhradu svého dluhu. Podle ní poté zvolte cílovou částku.

Hledáme soukromého věřitele

Poskytováním pohotových půjček i pro problémové osoby se výhradě zabývají soukromí věřitelé. Ti půjčování peněz vnímají jako svoji živnost a jedinečnou příležitost ke zhodnocení svých dosavadních finančních prostředků prostřednictvím roční úrokové sazby. Řadu věřitelů můžete zdarma kontaktovat přímo na tomto webu, stačí využít bezplatnou burzu půjček. Vložte si svoji poptávku po půjčce. Ve zkratce uveďte o jak vysoký úvěr máte zájem a popište svoji aktuální životní a finanční situaci (stačí stručně). Nezapomeňte pochopitelně na kontakt, na kterém vám věřitelé budou prezentovat své nabídky. Z nich si poté vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

PostHeaderIcon Půjčky Jindřichův Hradec

Je vědecky prokázáno, že problémy s penězi zatěžují člověka nejvíce ze všeho a dost podstatně se odráží na jeho zdraví. Proto se finančním problémům nikdy nepoddávejte, ale řešte je. Od toho jsou tady půjčky a věřte, že není na světě člověk, který by si tímto způsobem nepomohl.

Půjčka ihned

Samozřejmě potřebujete získat úvěr v co nejkratším čase, jinak celá vaše finanční záležitost ztrácí na efektivnosti. Nezabývejte se tedy zbytečnostmi a orientujte svoji pozornost na trh soukromých investičních společností. Tam si vyberete přesně ten typ půjčky, který bude zcela odpovídat vašim potřebám. Hledáte půjčku, jež vám pomůže překlenout období do další výplaty? Je nutno odvrátit hrozbu blížící se exekuce? Začali jste podnikat a prozatím nevykazujete žádný zisk? Na všechny tyto případy a řadu dalších jsou soukromé agentury připraveny.

Snadno, rychle, bez poplatků předem

Všechny investiční společnosti chápou problematickou a tíživou situaci svých klientů. Nebudou vás zatěžovat žádnou složitou administrativou, nevyžadují předem žádné poplatky, nezkoumají různé registry, jež stejně neposkytnou žádné objektivní informace. Nejen Jindřichův Hradec, ale i mnoho dalších měst má kontaktní centra daných soukromých agentur.

Žádost podejte on-line

Ať už bydlíte kdekoli, nabídku půjček hledejte především na internetu. Tam naleznete všechny potřebné informace, vyplníte kontaktní formulář a následně vás zástupce konkrétní společnosti osloví. Schůzku si můžete sjednat třeba přímo v centru Jindřichova Hradce nebo přijedou i s penězi rovnou za vámi domů. Nespoléhejte jen na nabídku, ale buďte akční a zadejte si svoji poptávku. Možná tak objevíte přesně to, co Jindřichův Hradec skrývá a vámi konkrétně uvedené údaje přinesou očekávané ovoce. Peníze budete držet v ruce během několika málo minut.

PostHeaderIcon Soukromý investor který opravdu půjčí

Chybí vám peníze a nevíte co s tím? Díru v rozpočtu zalepíte jedině půjčkou, velice snadno, rychle, problém bude během chvilky pryč.

Soukromý investor půjčí peníze

Myslíte si, že půjčka není pro každého? Ale je, jen vědět jak na to a jakým správným směrem se vydat. Možná vás odradily podmínky poskytovaných úvěrů u různých bank či jiných finančních subjektů nebo vás trápí registry dlužníků, či shánění ručitelů půjčky. S tím vším už si hlavu nelamte, vždycky se najde někdo, kdo vám půjčku poskytne. Zkuste finanční produkty soukromých investorů, tam uspěje každý. Jejich hlavní výhoda je v tom, že si nelibují v přílišné administrativě, nezkoumají vaši minulost, ani to, na co peníze potřebujete. Půjčí každému, kdo je starší 18-ti let. Je jedno jestli máte momentálně výplatu a nebo vlastníte bankovní účet, není jediný důvod proč vám nepůjčit. Smlouva o půjčce je podložena jistinou a tu může vystavit kdokoli.

Opravdová půjčka

Při poskytnutí půjčky od soukromého investora je jistina zpravidla součástí smlouvy, která je uzavřena mezi oběma stranami. Je jasně a zřetelně uvedena výše půjčené částky, komu a kdy se mají peníze splatit. S ručením v podobě cenného papíru můžete i nadále obchodovat.K jeho vystavení nepotřebujete ručení jak další osobou, tak i movitým či nemovitým majetkem.

Soukromý investor je na burze půjček

Nabídku těchto typů úvěrů naleznete na internetu, proto si projděte celou burzu půjček a pro jednu z nich se rozhodněte. Půjčku si sjednáte vyplněním kontaktního formuláře a na podrobnostech se dohodnete se zástupcem společnosti. Peníze vám budou připsány na bankovní účet nebo předány v hotovosti do ruky. Soukromého investora, který opravdu půjčí peníze můžete nalézt také ve vámi vytvořené poptávce. Zadejte si kolik a na jak dlouho po půjčit a následně můžete očekávat různorodé nabídky. Pak už jen dobře vyberte a peníze jsou vaše ještě dnes.

PostHeaderIcon Soukromé půjčky ihned přijedeme

Nelamte si hlavu s penězi, vyřiďte si půjčku, poplaťte co potřebujete a raději užívejte radostí života. Získat půjčku není problém, když víte jak na to.

Soukromé půjčky

Jestliže hledáte vhodnou alternativu k bankovním i nebankovním půjčkám, pak naleznete vhodné řešení v podobě půjčky od soukromých osob. Nemusíte se tohoto typu půjček nijak obávat, pro soukromé osoby je to vlastně určitý druh investice, která se i s úroky vrátí zpět. Pro vás je velice snadné ji získat, nepotřebujete nikomu předkládat vaši výplatní pásku ani výpis z bankovního účtu, záznamy v registrech nikoho nezajímají, stačí pouze platný doklad totožnosti. Peníze z půjčky můžete použít na úhradu jakýchkoli výdajů, zaplatíte složenky, faktury, odvrátíte blížící se hrozbu exekuce.

Soukromé půjčky

Jako jediná jistina splacení půjčky je záruka, jež je automatickou součástí smlouvy o půjčce.  Je určena pro všechny plnoleté osoby, studenty, nezaměstnané, podnikatele, důchodce,… Jistina je sjednána na vámi stanovenou částku, kterou si půjčujete, taktéž je přesně uveden termín splatnosti.

Ihned přijedeme za vámi

Abyste půjčku získali co nejjednodušším způsobem, je dobré si projít veškerou nabídku této finanční služby na internetu. Pročtěte si vše na co narazíte, určitě se vám to vyplatí, zvažte své možnosti a jednu z nich vyberte. Vyplňte internetový formulář, odešlete jej a půjčka je vaše. Vše vyřídíte on-line, nemusíte vůbec nikam chodit, zástupce konkrétní společnosti přijede za vámi kam budete chtít a peníze vám vyplatí ihned na ruku. Celý proces je velmi snadný a je to v podstatě záležitost několika minut.

Poptávejte a peníze přijedou za vámi

I poptávkou můžete získat přesně to, co hledáte, proto na ni nezapomínejte. Zadejte kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu, jak budete splácet, nechte na sebe kontakt a chybějící finanční prostředky vám budou doručeny přímo až k vám domů. Proto na nic nečekejte a směle se pusťte do práce.

PostHeaderIcon Jak se dostat z registru dlužníků

Nevíte jak jste na tom se záznamem v registru dlužníků a nutně potřebujete řešit finanční situaci půjčkou? Požádejte o výpis z registru a máte jasno. Ovšem i případný záznam není podmínkou ke sjednání půjčky.

Bankovní a nebankovní registry dlužníků

Jestliže jdete žádat o půjčku, její poskytovatel si vás proklepne v registrech dlužníků. Jsou jimi Solus, bankovní a nebankovní registr klientských informací. Teprve poté podaná žádost pokračuje dál a posuzuje se vaše bonita. Paradoxem tedy je, že do záznamu se dostáváte automaticky již při samotné žádosti o úvěr. Pokud není z jakéhokoli důvodu schválena, zůstáváte ještě v registru dalších šest měsíců. Následně potom je záznam vymazán. I při splacení úvěru se klient eviduje ještě další čtyři roky. Proto se řada společností záznamy v registru absolutně nezabývá a poskytují půjčky svým klientům bez ohledu na tuto skutečnost.

Požádejte o výpis z registru klientských informací

Pokud dlužíte bance, požádejte o výpis Bankovní registr klientských informací. Jestliže dlužíte nebankovní společnosti, vaše závazky eviduje Nebankovní registr klientských informací. Jakmile bude váš úvěr delší dobu po splatnosti nebo nebudete platit faktury za jakékoli služby, objevíte se v registru Solus. Abyste získali potřebné informace z těchto registrů, stačí zajít na jejich klientské centrum, které naleznete Na Vítězné pláni v Praze 4. O výpis můžete samozřejmě zažádat také písemně a bude vám zaslán poštou. Výpis z registru Solus získáte od letošního roku také prostřednictvím SMS zprávy. Vše máte tedy k dispozici buď během minuty nebo několika dnů.

Jak se dostat z registru dlužníků

V prvé řadě musíte bezezbytku svůj závazek uhradit. Po jeho zaplacení musíte rozvázat veškeré vztahy se společností, která vás do registru zapsala. Zašlete jim příslušně upravené odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

I se záznamem v registru dlužníků získáte půjčku

Do záznamu v registru se dostanete ani nevíte jak, ale i vymazání je snadné a bezproblémové. Jestliže potřebujete řešit své finance, nezabývejte se ovšem registry, ale rovnou možností získání konkrétního úvěru. Prostřednictvím internetu oslovte společnost poskytující půjčky nebo si zadejte svoji poptávku, kolik a na jak dlouho potřebujete půjčit. Během chvilky tak vyřešíte tíživý finanční problém.

PostHeaderIcon Jak se dostat z dluhové pasti

Jste chyceni v pasti dluhů a nevíte jak se z ní dostat? Výše dluhu narostla už natolik, že prostě nezvládáte splácet? Přestože pracujete, nevíte ani kam všechny vydělané peníze mizí? Tak si vezměte tužku a papír, počítejte a proberte si váš měsíční rozpočet.

Návod, jak se vymotat z dluhové pasti:

  •  nejprve si zjistěte skutečnou výši svého dluhu a projděte si všechny výpisy z úvěrových účtů, začněte od splátek, které měli být zaplaceny už dávno a nebo těch s největší úrokovou sazbou
  • postupně se zbavte všech kreditních karet, představují největší nebezpečí, neboť nakupování s nimi je velice snadné
  • sestavte si základní rozpočet domácnosti, sledujte veškeré útraty a zjistěte, kterou položku omezit, ušetřené peníze investujte do splacení dluhu
  • pokud splácíte hypotéku, sjednejte si v bance snížení úrokové sazby
  • kontaktujte úvěrové společnosti, kterým dlužíte a dohodněte se na úpravě splátkového kalendáře
  • při placení používejte místo karty raději hotovost nebo si stanovte max. denní limit čerpání, kontokorent, jež umožňuje jít do mínusu zcela zrušte
  • nákupy v obchodě pořizujte dle předem napsaného seznamu a zásadně se ho držte

Tento souhrn opatření vám zcela jistě pomůže dostat se na správnou cestu vedoucí k oddlužení. Samozřejmě existují i mnohé další možnosti jak se z dluhové pasti dostat. Vždy je dobré obrátit se na oddlužovací agentury poskytující i právní poradenství. Hodně používaným řešením je také osobní bankrot nebo konsolidace půjček.

Zaplaťte jen 30 % svého dluhu

Jestliže se rozhodnete pro podání insolvenčního návrhu a vyhlásíte na sebe prostřednictvím soudu osobní bankrot, bude vám 70 % dluhu odpuštěno. Během pěti let splatíte soudem určenou částku a po celou dobu budete pod jeho ochranou před všemi věřiteli.

Využijte konsolidaci půjček

Pokud máte sjednáno několik úvěrů a nezvládáte je splácet, je nejefektivnějším řešením sloučit všechny úvěry do jednoho a stanovit měsíční splátkový kalendář. Tento způsob nabízí řada bankovních i soukromých společností a pro svoji rychlost a snadnost je mezi lidmi velmi oblíbený. Kontaktujte libovolnou investiční společnost prostřednictvím internetu, dohodněte se na podrobnostech a zpravidla během jednoho dne máte celou svoji finanční záležitost vyřešenu. Nejen hledáním ale i poptávkou narazíte na solidní agenturu, dejte na doporučení svých známých. Proto už ani chvilku neváhejte, jednejte, hledejte a poptávejte a za pár hodin posílíte své sebevědomí tím, jak jste vše úspěšně zvládli.

PostHeaderIcon Půjčky České Budějovice

Problémy s dluhy a financemi mají vždy jen lidé, kteří je včas neřeší. Každému člověku může být poskytnuta půjčka, stačí si jen o ni požádat.

Půjčky u investičních společností

Samozřejmě vás napadne jako první zajít si pro úvěr do banky, jen vás nesmí odradit případné překážky na něž narazíte. Jejich složitá schvalovací kriteria nejsou pro každého, a tak mají po svém boku konkurenci v podobě řady investičních soukromých společností. Ty reagují na požadavky svých klientů daleko pružněji než banky a ke spokojenosti obou stran. Půjčky poskytují bez poplatků předem, bez složitého papírování a ručení jak majetkem tak další fyzickou osobou. Jestliže u nich o půjčku požádáte, máte také zaručeno, že ji dostanete.

Za splatnost ručíte jistinou

Soukromé společnosti používají jako záruku splacení poskytnutého úvěru určitou jistinu. Ta má zákonem předepsané náležitosti a je tedy dokonalou právní ochranou pro všechny zúčastněné strany. Ručit můžete jak majetkem , tak další osobou, aby nebylo možno ji případně zpochybnit. Je určena pro všechny plnoleté osoby bez rozdílu věku.

Půjčky České Budějovice

Jestliže se porozhlédnete po internetu, naleznete širokou nabídku tohoto typu úvěru. Prostřednictvím internetového formuláře kontaktujete určitou společnost, jež vám daný úvěr poskytne. Agentury mají svá zákaznická centra v každém větším městě, České Budějovice, Plzeň, Tábor,… Vždy hledejte co nejblíže svému bydlišti. Ovšem obcházet celé České Budějovice nemá smysl, vždy o úvěr požádejte prostřednictvím internetu. Peníze tak máte ihned, ať už bydlíte kdekoli.

Zadejte si poptávku

I poptávkou můžete narazit na půjčku, jejíž poskytovatel bude z Českých Budějovic. Napište co potřebujete, jaké jsou vaše splátkové možnosti, odkud jste a pak jen vybírejte z došlé nabídky. Nezbývá než popřát šťastnou volbu, ale rozhodně něco udělejte, jinak se finančního problému nikdy nezbavíte.

PostHeaderIcon Jak se dostat z dluhů

Máte dluhy? Víte, že i jedna opomenutá platba může skončit exekucí na majetek? Tak s tím honem rychle něco udělejte, jinak se ve svých dluzích utopíte.

Z dluhů se dostanete velice snadno

Přišli jste o dobře placenou práci, onemocněli nebo vaši rodinu zasáhla jiná neočekávaná událost, jež výrazně zasáhla do vašeho finančního rozpočtu? I z dluhového kolotoče se dá vymotat a věřte, že to jde velice jednoduše a snadno. Nabízí se několik způsobů řešení. V prvé řadě se zkuste obrátit na svého osobního bankéře, bude se vám snažit poradit na základě toho, kolik peněz vám chodí na účet. Samozřejmě vám nabídne možnosti dalších bankovních produktů, ale jejich cílem není vás přivést na mizinu. Přišli by tak o dalšího klienta. Obrátit se také můžete na nezávislého finančního poradce či poradenskou kancelář. V každé naleznete zkušené právníky, kteří se zabývají oddlužením.

70 % vašeho dluhu vám bude odpuštěno

Ano, přesně tolik dokonce ještě ušetříte při podání insolvenčního návrhu. O oddlužení můžete požádat příslušné státní orgány a vyhlásit svůj osobní bankrot. Jestliže soud vyhoví vašemu požadavku, převezme nad vámi ochranu před všemi věřiteli, určí vám platební podmínky a pro vás nastane pětileté období, kdy budete muset vyjít pouze se životním minimem. Poté jste opět bez dluhů.

Sjednejte si konsolidaci půjček

Otázku, jak se dostat z dluhů řeší jak bankovní tak i nebankovní společnosti tzv. konsolidací půjček, kdy všechny vaše půjčky sloučí do jedné. Zpravidla se tak sníží vaše měsíční splátky a zmizí jakékoliv poplatky za sjednání více nesplacených úvěrů. V konečném výsledku opět tedy ušetříte.

Neřešené dluhy vedou k exekuci

Je úplně jedno jaký způsob řešení si vy sami zvolíte, ale prostě něco rozhodně udělejte. Prostřednictvím internetu oslovte některou nebankovní investiční společnost, které poskytují velice akční řešení a celou vaši záležitost dají dohromady během několika hodin. Zadejte si sami poptávku půjčky, i tím získáte nabídku služeb, jak své dluhy řešit. Ještě dnes se tak zbavíte tíživého finančního problému a zítra už vám bude lépe. Všichni lidé kolem vás mají dluhy, jinak to dnes ani nejde, ale každý je má pod svojí kontrolou.

PostHeaderIcon Soukromý investor půjčí na notářský zápis

Byli jste už v bance a tam jste zjistili, že to není nic pro vás? Přemýšlíte kudy chodíte jak dostat potřebné finance až k vám? Projděte si nabídky půjček soukromých investorů a peníze budete držet v ruce ještě dnes.

Soukromý investor půjčí každému

Půjčka od soukromého investora je úvěr poskytovaný nebankovními společnostmi. Ty obchodují každý den na finančních trzích, a proto mají k dispozici neustále volné prostředky, jež chtějí i nadále zhodnotit. Soukromý investor může mít i podobu fyzické osoby. Jestliže momentálně disponuje nepotřebnou sumou peněz, je to pro ni určitý druh investice. Půjčený peněžní obnos se tak i se ziskem opět vrátí zpět. Půjčky od soukromých investorů jsou zajišťovány jiným způsobem než je tomu u bank. Nejčastější formou ručení je pro ně notářský zápis. K sepsání této listiny není nutno cokoli dokládat, nikdo nezkoumá registry dlužníků a nepožaduje žádná potvrzení.

Jistinou půjčky je notářský zápis

Notářský zápis je součástí Smlouvy o půjčce, která je uzavřena mezi věřitelem a dlužníkem. Podepsáním této smlouvy se dlužník zavazuje k tomu, že v případě nesplacení poskytnutého úvěru dojde k exekuci jeho majetku. Celý administrativní proces při sjednání půjčky je velice rychlý a snadný. Půjčka je výhodná pro všechny občany starší 18-ti let. Je velice efektivním řešením každé finanční situace.

O půjčku požádáte na internetu

Žádost o půjčku podáte vyplněním elektronického formuláře, její vyřízení a schválení proběhne během několika minut. Se zástupcem investiční společnosti si dohodnete způsob předání peněz. Buď budou peníze připsány na bankovní účet a nebo vám je předá v hotovosti přímo do ruky. Půjčku můžete získat také prostřednictvím poptávky. Zadejte si podmínky půjčky, na jak dlouho, kolik chcete půjčit a z nabídky si vyberte tu správnou pro vás. Pokud tedy ještě teď něco málo uděláte, budete za chvíli držet peníze v ruce.

PostHeaderIcon Půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci

Každý z nás se může dostat do situace, kdy si nebude vědět rady a rovněž i finanční rozpočet bude dost omezený. V případě, že se zrovna v podobném období nacházíte a procházíte insolvenčním řízením, jistě víte, o čem je řeč. Takový člověk kromě povzbuzení potřebuje i finanční injekci, která mu s překonáním pomůže. Půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci, se tak staly poměrně rozšířeným produktem, který lze pohodlně sjednat prostřednictvím nebankovních společností.

Seriózní věřitel je základ

Jako první je třeba vybrat si adekvátního věřitele s výhodnými podmínkami. Obecně se lze řídit webovými stránkami poskytovatele, ty pochybné totiž poznáte na první pohled. Pokud má věřitel uvedeny jasné podmínky, jedná se o tu správnou volbu. Půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci nevyžadují nahlížení do registru dlužníků a nestarají se rovněž ani o dlužníkův měsíční plat, kterým zpravidla stejně nedisponují. Možnou nevýhodu symbolizuje vyšší úroková míra typická pro všechny poskytovatele ze soukromého sektoru.

Druhou možností je burza půjček

V případě, že nechcete ztrácet čas hledáním, můžete si prohlédnout nabídky na burze půjček. Pokud ani to nepomůže vašemu rozhodování, vložte si zdarma a bez registrace poptávku půjčky pro lidi, kteří jsou v insolvenci. Jednoduše jen popište svou aktuální situaci, požadovanou sumu a schopnost splácet a čekejte na kontaktování vhodným věřitelem.