Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru online

Chcete super rychlou půjčku a nechcete se zabývat žádným zbytečným papírováním? Pak musíte jít kamkoli jinam, ale ne do banky. Tam vám totiž nikdo peníze za pár minut nevyplatí. Každá bankovní půjčka obnáší zdlouhavý proces papírování, jehož cílem je ověřit, nakolik jste schopni danou půjčku splatit. Kromě toho jste u klasické bankovní půjčky vázáni otevírací dobou pobočky, takže kvůli půjčce si musíte třeba vzít i volno z práce, abyste se dostali tam, kam potřebujete. Žádost o půjčku v bance doprovází nejen lustrace vaší osoby v centrálním registru dlužníků, ale i doložení vašich příjmů. A i ty musí být v dostatečné výši  a nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru. Proto nezaměstnaní nebo lidé na sociálních dávkách, důchodci či ženy na mateřské mají s půjčkou v bance nemalé problémy. Tito lidé jsou zařazeni mezi problémové klienty, u kterých se tradiční bankovní domy značně obávají návratnosti svých investic. Riziko poskytnuté půjčky jim připadá natolik vysoké, že raději půjčku neschválí. Co to pro vás znamená? Další příležitost. Když nepochodíte s žádostí o úvěr v bance, pořád máte možnost jít jinam. Na úvěrovém trhu působí nespočet certifikovaných nebankovních společností, které jsou ke svým klientům podstatně více benevolentní a poskytují půjčky i bez doložení příjmu a nahlížení do registru dlužníků. Kde si sjednat takovou půjčku?

Chci půjčit

Půjčka od nebankovní společnosti

Dávno pryč jsou doby, kdy poskytování půjček a úvěrů spadalo pouze do kompetencí bank. Dnes si můžete půjčit peníze i jinde a jinak. Přitom není třeba se nijak obávat, velké investiční firmy jsou co se týče kvality svých úvěrových produktů na stejné úrovni jako banky. Jen mají větší pochopení pro svízelnou situaci svých klientů a snaží se jim pomoci v jakékoli finanční nouzi. Některé nebankovní společnosti se přímo soustředí na zákazníky, kteří mají záznam v registru dlužníků a nebo nemohou doložit potvrzení o příjmu, a z toho důvodu je jejich žádost bankou zamítnuta. Aby se nebankovní společnosti co nejvíce přiblížily svým klientům, nabízí své služby převážně v prostředí internetu. Je jim jasné, že nikdo kvůli půjčce nebude hned utíkat na pobočku. Rychlá elektronická komunikace současně umožňuje sjednat si půjčku kdykoli, prakticky ve dne v noci. Nejste na nikoho vázáni, zpracování žádosti probíhá pomocí plně automatizovaného systému, který dokáže vaši podanou úvěrovou žádost vyhodnotit i v sobotu o půlnoci. A nemusíte navíc nic dokládat, schválení půjčky probíhá jen na základě vámi poskytnutých informací. Z toho důvodu jsou nebankovní půjčky mezi lidmi ve velké oblibě.

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

Spoustu žádostí o půjčku ztroskotá právě na tom, že jejich žadatel je veden v centrálním registru dlužníků. A přitom nemusí jít hned o chronického neplatiče, jak se možná na první pohled může zdát. Do registru se můžete dostat, ani nevíte jak. Stačí se opozdit se splátkou půjčky nebo neuhradit tři měsíce fakturu dodavatelům energií či telefonnímu operátorovi a už je malér na světě. Největší zádrhel je totiž v tom, že i když v dohledné době nakonec své závazky vyrovnáte včetně sankčních poplatků a úroků z prodlení, přeci jen pořád vaše jméno přetrvává v seznamu. A pak trvá několik let, než se dočkáte výmazu vaší osoby. Z toho důvodu je jen samotný záznam v registru dlužníků tak problematická záležitost. Jeden malý zádrhel a už je z toho škraloup na několik let. Pokud si tedy nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, můžete si kdykoli požádat o výpis z registru. K tomu slouží příslušné webové stránky, kde vyplníte jen krátký formulář a ten odešlete. Odpověď obdržíte buď emailem nebo chcete-li, zašlou vám jej i v papírové podobě prostřednictvím české pošty na vaši adresu. Kromě toho lze o výpis požádat i jen zasláním SMSky v příslušném tvaru. Sice je tato služba za poplatek, ale za pár minut víte na čem jste. A ta stokoruna navíc se vám jistě vyplatí. Jestliže zjistíte, že jste v registru vedeni, pak musíte pro svoji půjčku zvolit takovou nebankovní společnost, která do registru nenahlíží vůbec a nebo případnému záznamu nepřikládá žádný podstatný význam. Půjčky bez registru jsou specifickou kategorií řady nebankovních společností.

Sjednat půjčku

Půjčky bez doložení příjmu

Chcete-li si půjčit peníze v bance, paradoxně na tom musíte být po finanční stránce velmi dobře. Bankovní domy zpravidla poskytují půjčky jen lidem v běžném zaměstnaneckém poměru s trvalými a dostatečně vysokými příjmy. A právě tuto skutečnost je třeba bance doložit patřičným potvrzením. Jestliže máte jen dočasnou brigádu, nebo jste momentálně v evidenci úřadu práce či na mateřské dovolené, důchodu, apod., pak nemůžete bankovní podmínky týkající se dostatečného příjmu naplnit. Na druhou stranu se však právě tito lidé nejvíce potýkají s nedostatkem financí, který chtějí řešit právě půjčkou. Banky jsou však přesvědčeni o tom, že riziko je příliš vysoké a nedokáže je nijak vyvážit ani vysoká úroková sazba, tak jak je to možné u nebankovních společností. Ty jsou totiž schopny akceptovat jakékoli pravidelné příjmy, třeba i výplatu sociálních dávek. Obzvlášť u malých půjček tzv. mikropůjček, jež mohou půjčit i jen pětistovku do další výplaty, se nabízí tato možnost. V případě, že potřebujete pokrýt nenadálý výdaj, je to určité řešení. Řada nebankovních společností ale také nabízí tyto malé půjčky v řádu tisícovky za lepších podmínek a není výjimkou, že v rámci akční nabídky dokážete získat půjčku s minimálními poplatky. Některé nebankovní společnosti nabízí například prvním žadatelům půjčku zdarma. Na nebankovní půjčku se tedy můžete spolehnout v jakékoli nenadálé finanční tísni a peněžní prostředky si můžete nechat vyplatit jak na bankovní účet, tak i v hotovosti.

Rychlá online půjčka je k dispozici pro široký okruh žadatelů 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Půjčka je neúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Některé nebankovní společnosti vyplácí online půjčku o víkendu i v hotovosti.