Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlé půjčky bez účtu

Všude po vás chtějí číslo účtu? A vy ho nemáte? A nebo svůj účet v bance nechcete z nějakého důvodu k vyplacení půjčky použít? Ať už je to jakkoli, řešení tu existuje: půjčka bez bankovního účtu. Tu  sice nemá v nabídce každá nebankovní společnost, ale přesto tady je a vy máte možnost využít její služby, i když řada finančních společností podmiňuje vyplacení půjčky vlastnictvím bankovního účtu. Možná vám to ani nepřijde, ale stále existuje velmi početná skupina lidí, která bankovním účtem ani nedisponuje. Zejména starší generace se na bankovní služby dívá velmi nedůvěřivě a je přesvědčena, že jejich peníze jsou v daleko větším bezpečí doma v šuplíku. A pak jsou tu lidé, kteří přestože by chtěli, bankovní účet nemohou využívat proto, že k němu nemají momentálně dispoziční oprávnění. Například z důvodu obstavení bankovního účtu v rámci exekučního řízení. Jelikož nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, v jak svízelných situacích se občas jejich klienti nacházejí, přišla na svět půjčka bez bankovního účtu. A vyřídíte si ji velmi jednoduše.

Půjčka bez bankovního účtu

Půjčka bez bankovního účtu je typickým nebankovním úvěrovým produktem, který k vyplacení peněžních prostředků z půjčky nevyžaduje vlastnictví bankovního účtu žadatele. Pokud by vás totiž napadlo, že byste si nechali peníze z půjčky vyplatit třeba na účet někoho z rodiny nebo kamaráda, věřte, že nepochodíte. Majitel bankovního účtu se musí plně ztotožnit s žadatelem o půjčku. Z toho důvodu také některé nebankovní společnosti zavedly ověřovací transakci s jednou korunou, kdy ze svého účtu v bance musíte odeslat 1 Kč na účet poskytovatele půjčky. Nejde ani tak o tu jednu korunu, ale jak už bylo řečeno, údaje se musí plně shodovat. Současně se také projeví časová náročnost při sjednání půjčky. Samotná transakce mezi bankami se řídí vnitřními směrnicemi bank, takže pokud například o půjčku žádáte během víkendu, musíte počkat až do následujícího prvního pracovního dne, než k ověření dojde. Tím také rychlá půjčka ztrácí svůj prvořadý smysl. Než se dostanete k vypůjčeným penězům, uběhne několik dnů. Všechny tyto trable si můžete ušetřit, jestliže rovnou požádáte o půjčku bez bankovního účtu, která dokonce vyplácí peníze i v sobotu a neděli.

Chci půjčit

Rychlá online půjčka

Rychlá půjčka bez účtu spadá u nebankovních společností mezi tzv. mikropůjčky, jejichž cílem je co nejrychleji dopravit peníze ke klientovi v naléhavých finančních situacích za co nejjednodušších podmínek. Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že nejblíže jsou svým klientům právě v prostředí internetu, a proto nabízí kompletně celé vyřízení půjčky jen elektronicky. Je samozřejmé, že kvůli několika tisícovkám nebudete hned utíkat na pobočku do města, shánět potvrzení o příjmu a vyplňovat stohy papírů. Rychlou online půjčku si vyřídíte pěkně v klidu sami doma. K tomu nepotřebujete nic víc než mobilní telefon. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru je sice povinností každé finanční instituce ověřit si předem platební schopnost žadatele, ale je zcela na každé firmě, jak to učiní. Někdo k tomuto účelu využívá pouze náhled do registru dlužníků, jiný se navíc jistí vašimi příjmy. Ale nic není tak horké, jak to na první pohled vypadá. Řada nebankovních společností totiž přistupuje ke každé žádosti individuálně, a tak i když je vaše osoba vedena v registru dlužníků a navíc máte všechny své závazky již dávno uhrazeny, dokážou nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Na druhou stranu zase některé společnosti se kontrolou registru vůbec nezdržují. To je dáno zejména v případě, kdy chcete půjčit jen opravdu drobnou částku, například pětistovku před výplatou. Ale rychlá online půjčka je schopna vám poskytnout i úvěr v řádu několika tisíc korun. Ovšem za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti, která se u mikropůjček pohybuje v řádu několika dní až jeden měsíc.

Online půjčka bez papírování

Online půjčka je ideální pro všechny žadatele, kteří nemají rádi jakékoli administrativní záležitosti. Vše vyřídíte pouze rychlou elektronickou cestou a nemusíte dokonce nikde shánět ani potvrzení o příjmu. Pokud se na vás společnost obrátí s dotazem na vaše příjmy, stačí uvést jakýkoli měsíční příjem. Nemusí se tedy jednat jen o příjmy z klasického zaměstnání, firmy akceptují i příjmy z brigád, podporu v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřské, stipendia, důchodu, atd. Tím pádem je půjčka bez účtu snadno dostupná širokému okruhu žadatelů, a proto se také vyznačuje vysokou schvalovatelností. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji okamžitě vyhodnotí a vás obratem informuje o jeho výsledku. Je-li kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned jsou peníze vyplaceny.

Okamžitá půjčka v hotovosti

I když celé sjednání online půjčky probíhá jen elektronicky, přesto není problém, aby vám půjčka bez bankovního účtu byla vyplacena okamžitě v hotovosti. Dávno pryč jsou doby, kdy jste museli netrpělivě čekat na poštovní složenku. Dnes stačí dojít jen do nejbližší trafiky a nebo dojet na benzinku. Zde vám hotovost předá do ruky přímo obsluha platebního terminálu na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Vše probíhá naprosto anonymně, nikomu se nemusíte prokazovat a ani pracovník u pokladny nemá nejmenší ponětí o tom, že vám vyplácí peníze z půjčky. Hotovost je možné vyplatit i během víkendu, a proto se rychlá online půjčka bez bankovního účtu stává pro mnoho žadatelů rychlým zdrojem financí v naléhavých životních situacích.

Půjčku bez bankovního účtu nabízí řada certifikovaných úvěrových společností, proto nemusíte mít nejmenší pochyby o solidnosti dané firmy. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji lze použít na cokoli.  

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.