Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘přidat poptávku’

PostHeaderIcon Aukce půjček od soukromé osoby

Potřebujete zacelit díru ve svém rozpočtu půjčkou a ne a ne na nic narazit? Ztrácíte se v nepřeberném množství nabídek jednotlivých úvěrů, takže vlastně už ani nevíte na koho se obrátit? Tak to jste ještě nezkusili půjčku od soukromé osoby, jedině ta vyřeší vše za vás.

Jistota je půjčka od soukromé osoby

Jestliže jste neuspěli v bankovním sektoru a úvěr vám nebyl z nějakého důvodu schválen, máte pořád ještě několik možností jak půjčku získat. Již delší dobu funguje ve finančním světě nový trend, kdy půjčku žadateli poskytne přímo soukromá osoba. A kde ji hledat? No přeci na online aukci půjček, není nic snadnějšího pro vás. Je založena na obdobě staré dobré inzerce.

Registrujte se na aukci půjček

Pokud využijete možnosti registrace na webových stránkách daných společností, máte prakticky o vše postaráno. Zadáte svoji vlastní poptávku s konkrétními údaji, to je – kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu, jak budete splácet. Sami vám půjčku od soukromé osoby zprostředkují, a vy víte, že nemusíte předem platit žádné poplatky, hledat ručitele, nepátrají v registrech dlužníků a vždy jsou ochotni přistoupit na individuální dohodu. Prostě nic ideálnějšího nikde nenajdete.

Aukce půjček spojuje dvě strany

Na internetových stránkách společností zabývajících se aukcí půjček, se potkávají dvě skupiny lidí. Jednak ti co půjčku požadují (žadatelé) a také ti, co chtějí zhodnotit své momentálně volné peníze a půjčku poskytují (věřitelé). Zprostředkování probíhá dle zadaných kritérií jednotlivých kategorií, každý si sám vybere z nabídky jež obdrží. Samotné sjednání úvěru je samozřejmě podloženo smlouvou mezi oběma stranami. Společnosti také dohlíží na dodržování smluvně stanovených podmínek po celou dobu trvání půjčky. Vše je ošetřeno po právní stránce.

Využijte aukci půjček

Aukce půjček vám vždy zajistí zachování bezkonkurenčních podmínek. Úvěr získáte rychle, odpadá jakákoli složitá administrativa a peníze máte během chvilky převedeny na účet a nebo vyplaceny v hotovosti. Takže, přejděte na příslušné www stránky, registrujte se,…. a další postup už znáte.

PostHeaderIcon Soukromá půjčka ještě dnes

Když dojdou finance, přestanete se usmívat a vaši mysl ovládne jediná myšlenka. Kde vzít peníze? A víte kde? No přeci tam, kde vám je ještě dnes opravdu půjčí.

Soukromá půjčka je k dispozici ihned

Vše je snadné, rychlé, jednoduché a bezpečné. V dnešním složitém světě je nutné umět si poradit, a tak vlastně každý člověk se stává součástí efektivního finančního koloběhu, kdy dnes si půjčí peníze a zítra je zase vrátí. Právě proto existují bankovní i nebankovní společnosti, jež poskytují úvěry svým klientům. Je to pro ně velice výhodná investice, která se jim plně zhodnocená opět vrátí zpět.

Půjčku s ručením dostane každý

Neexistuje jeden jediný důvod, proč by měl být zamítnut úvěr žadateli o půjčku s poskytnutou zárukou. Její největší výhodou je to, že jsou jasně definovány závazky a pohledávky obou stran, je přesně stanoveno kdo, kdy a komu má platit. Vzhledem k tomu, že musí splňovat zákonem stanovené údaje, není možno ji nikdy zpochybnit a zaručuje tak dokonalou právní ochranu oběma stranám.

Půjčku vyřídíte velice jednoduše

Jestliže si tedy ještě teď projdete na internetu nabídku jednotlivých nebankovních společností, naleznete přesně ten typ úvěru, který požadujete. Nikdo nehledá v registrech dlužníků, nechtějí po vás žádné poplatky předem, nepotřebujete potvrzení od zaměstnavatele, ani nemusíte ručit žádným majetkem či další osobou. O půjčku požádáte vyplněním internetového formuláře, odpadá tím také telefonování na často předražené tel. linky. Poté vás bude zástupce dané společnosti kontaktovat a dohodnete si schůzku buď přímo u vás doma nebo v jejich zákaznickém centru. Po sepsání smlouvy, jejíž součástí bude i ručení, dostanete peníze vyplaceny přímo na ruku.

Zkuste i poptávku

Půjčku získáte během chvilky, velice snadno a rychle. Nabídek je tolik, že je nutné vybrat tu nejvýhodnější pro vás. Chcete-li si tedy sami určit přesné podmínky úvěru, navštivte sekci poptávky a zadejte co požadujete. Kolik potřebujete půjčit, na jak dlouhou dobu, jak chcete splácet. Pak už jen vybírejte co pro vás bude to nej… Čím víc toho pro získání půjčky uděláte, tím jednodušeji a rychleji se dostanou peníze až k vám. A o to vám přeci jde především.

PostHeaderIcon Soukromý investor který opravdu půjčí

Chybí vám peníze a nevíte co s tím? Díru v rozpočtu zalepíte jedině půjčkou, velice snadno, rychle, problém bude během chvilky pryč.

Soukromý investor půjčí peníze

Myslíte si, že půjčka není pro každého? Ale je, jen vědět jak na to a jakým správným směrem se vydat. Možná vás odradily podmínky poskytovaných úvěrů u různých bank či jiných finančních subjektů nebo vás trápí registry dlužníků, či shánění ručitelů půjčky. S tím vším už si hlavu nelamte, vždycky se najde někdo, kdo vám půjčku poskytne. Zkuste finanční produkty soukromých investorů, tam uspěje každý. Jejich hlavní výhoda je v tom, že si nelibují v přílišné administrativě, nezkoumají vaši minulost, ani to, na co peníze potřebujete. Půjčí každému, kdo je starší 18-ti let. Je jedno jestli máte momentálně výplatu a nebo vlastníte bankovní účet, není jediný důvod proč vám nepůjčit. Smlouva o půjčce je podložena jistinou a tu může vystavit kdokoli.

Opravdová půjčka

Při poskytnutí půjčky od soukromého investora je jistina zpravidla součástí smlouvy, která je uzavřena mezi oběma stranami. Je jasně a zřetelně uvedena výše půjčené částky, komu a kdy se mají peníze splatit. S ručením v podobě cenného papíru můžete i nadále obchodovat.K jeho vystavení nepotřebujete ručení jak další osobou, tak i movitým či nemovitým majetkem.

Soukromý investor je na burze půjček

Nabídku těchto typů úvěrů naleznete na internetu, proto si projděte celou burzu půjček a pro jednu z nich se rozhodněte. Půjčku si sjednáte vyplněním kontaktního formuláře a na podrobnostech se dohodnete se zástupcem společnosti. Peníze vám budou připsány na bankovní účet nebo předány v hotovosti do ruky. Soukromého investora, který opravdu půjčí peníze můžete nalézt také ve vámi vytvořené poptávce. Zadejte si kolik a na jak dlouho po půjčit a následně můžete očekávat různorodé nabídky. Pak už jen dobře vyberte a peníze jsou vaše ještě dnes.

PostHeaderIcon Jak se dostat z dluhů

Máte dluhy? Víte, že i jedna opomenutá platba může skončit exekucí na majetek? Tak s tím honem rychle něco udělejte, jinak se ve svých dluzích utopíte.

Z dluhů se dostanete velice snadno

Přišli jste o dobře placenou práci, onemocněli nebo vaši rodinu zasáhla jiná neočekávaná událost, jež výrazně zasáhla do vašeho finančního rozpočtu? I z dluhového kolotoče se dá vymotat a věřte, že to jde velice jednoduše a snadno. Nabízí se několik způsobů řešení. V prvé řadě se zkuste obrátit na svého osobního bankéře, bude se vám snažit poradit na základě toho, kolik peněz vám chodí na účet. Samozřejmě vám nabídne možnosti dalších bankovních produktů, ale jejich cílem není vás přivést na mizinu. Přišli by tak o dalšího klienta. Obrátit se také můžete na nezávislého finančního poradce či poradenskou kancelář. V každé naleznete zkušené právníky, kteří se zabývají oddlužením.

70 % vašeho dluhu vám bude odpuštěno

Ano, přesně tolik dokonce ještě ušetříte při podání insolvenčního návrhu. O oddlužení můžete požádat příslušné státní orgány a vyhlásit svůj osobní bankrot. Jestliže soud vyhoví vašemu požadavku, převezme nad vámi ochranu před všemi věřiteli, určí vám platební podmínky a pro vás nastane pětileté období, kdy budete muset vyjít pouze se životním minimem. Poté jste opět bez dluhů.

Sjednejte si konsolidaci půjček

Otázku, jak se dostat z dluhů řeší jak bankovní tak i nebankovní společnosti tzv. konsolidací půjček, kdy všechny vaše půjčky sloučí do jedné. Zpravidla se tak sníží vaše měsíční splátky a zmizí jakékoliv poplatky za sjednání více nesplacených úvěrů. V konečném výsledku opět tedy ušetříte.

Neřešené dluhy vedou k exekuci

Je úplně jedno jaký způsob řešení si vy sami zvolíte, ale prostě něco rozhodně udělejte. Prostřednictvím internetu oslovte některou nebankovní investiční společnost, které poskytují velice akční řešení a celou vaši záležitost dají dohromady během několika hodin. Zadejte si sami poptávku půjčky, i tím získáte nabídku služeb, jak své dluhy řešit. Ještě dnes se tak zbavíte tíživého finančního problému a zítra už vám bude lépe. Všichni lidé kolem vás mají dluhy, jinak to dnes ani nejde, ale každý je má pod svojí kontrolou.

PostHeaderIcon Půjčky před výplatou ještě dnes

Máte díru v rodinném rozpočtu, jelikož jste zaplatili všechny účty, složenky a do výplaty pořád ještě zbývá několik dnů? Přemýšlíte jak toto období překlenout a čím jej pokrýt? No přeci půjčkou, těch několik málo chybějících korun vám půjčí ještě dnes.

Nemáte kontokorent v bance?

Jestliže chybí nějaké peněžní prostředky na pokrytí nezbytných životních výdajů a nemáte v bance sjednaný kontokorent, pak asi nemá smysl cokoli v bance řešit. Výše úvěru, která by vám byla případně nabídnuta, bude zcela určitě nepřiměřeně vysoká a nebude odpovídat vašim potřebám. Přestože tuto sumu dokážete splatit, zbytečně se tak zadlužíte na dlouhou dobu. Proto se podívejte raději na trh soukromých nebankovních společností, kde velice jednoduše a snadno získáte tzv. mikropůjčku.

Půjčka před výplatou je pro každého

Soukromé investiční společnosti disponují produkty mikropůjček, jejichž podmínky k získání jsou stanoveny tak, aby ve velice krátkém čase a svojí nízkou výší vyřešili aktuální tíživý finanční problém klienta. Jsou dostupné pro studenty, matky na MD, nezaměstnané, důchodce,… Ke sjednání půjčky nepotřebujete v podstatě nic. Nikdo nezkoumá žádné registry dlužníků, není nutné dokládat výši příjmů od zaměstnavatele, ani nemusíte shánět ručitele. Součástí smlouvy o půjčce před výplatou je pouze poskytnutá záruka a ta jako záruka splacení je plně dostačující. Má hodnotu cenného papíru a zákonem stanovené údaje. Poskytuje plnou právní ochranu oběma stranám. Celý vyřizovací proces probíhá velice rychle a peníze máte ještě dnes.

Koukněte na burzu půjček

Ano, přesně tam naleznete mnoho nebankovních společností nabízejících půjčky před výplatou. Jednu z nich vyberte, vyplňte internetový formulář a následně vás bude zástupce konkrétní investiční společnosti kontaktovat. Spolu si dohodnete podrobnosti a peníze dostanete vyplaceny na ruku ještě dnes. Nespoléhejte ovšem jen na burzu půjček, ale vytvořte si i svoji vlastní poptávku. Zadejte kolik, na jak dlouho chcete půjčit a zanechte na sebe kontakt. Sami budete překvapeni množstvím nabídek, jež obdržíte.
Nepočítejte dny do výplaty, ale peníze, které budete mít ještě dnes v ruce. Vždyť je to tak snadné, tak proč neudělat to, co dělají všichni kolem vás.

Příchozí vyhledávání:

  • burza pujcek