Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘vložit poptávku’

PostHeaderIcon Jak se dostat z registru dlužníků

Nevíte jak jste na tom se záznamem v registru dlužníků a nutně potřebujete řešit finanční situaci půjčkou? Požádejte o výpis z registru a máte jasno. Ovšem i případný záznam není podmínkou ke sjednání půjčky.

Bankovní a nebankovní registry dlužníků

Jestliže jdete žádat o půjčku, její poskytovatel si vás proklepne v registrech dlužníků. Jsou jimi Solus, bankovní a nebankovní registr klientských informací. Teprve poté podaná žádost pokračuje dál a posuzuje se vaše bonita. Paradoxem tedy je, že do záznamu se dostáváte automaticky již při samotné žádosti o úvěr. Pokud není z jakéhokoli důvodu schválena, zůstáváte ještě v registru dalších šest měsíců. Následně potom je záznam vymazán. I při splacení úvěru se klient eviduje ještě další čtyři roky. Proto se řada společností záznamy v registru absolutně nezabývá a poskytují půjčky svým klientům bez ohledu na tuto skutečnost.

Požádejte o výpis z registru klientských informací

Pokud dlužíte bance, požádejte o výpis Bankovní registr klientských informací. Jestliže dlužíte nebankovní společnosti, vaše závazky eviduje Nebankovní registr klientských informací. Jakmile bude váš úvěr delší dobu po splatnosti nebo nebudete platit faktury za jakékoli služby, objevíte se v registru Solus. Abyste získali potřebné informace z těchto registrů, stačí zajít na jejich klientské centrum, které naleznete Na Vítězné pláni v Praze 4. O výpis můžete samozřejmě zažádat také písemně a bude vám zaslán poštou. Výpis z registru Solus získáte od letošního roku také prostřednictvím SMS zprávy. Vše máte tedy k dispozici buď během minuty nebo několika dnů.

Jak se dostat z registru dlužníků

V prvé řadě musíte bezezbytku svůj závazek uhradit. Po jeho zaplacení musíte rozvázat veškeré vztahy se společností, která vás do registru zapsala. Zašlete jim příslušně upravené odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

I se záznamem v registru dlužníků získáte půjčku

Do záznamu v registru se dostanete ani nevíte jak, ale i vymazání je snadné a bezproblémové. Jestliže potřebujete řešit své finance, nezabývejte se ovšem registry, ale rovnou možností získání konkrétního úvěru. Prostřednictvím internetu oslovte společnost poskytující půjčky nebo si zadejte svoji poptávku, kolik a na jak dlouho potřebujete půjčit. Během chvilky tak vyřešíte tíživý finanční problém.

PostHeaderIcon Soukromý investor půjčí na notářský zápis

Byli jste už v bance a tam jste zjistili, že to není nic pro vás? Přemýšlíte kudy chodíte jak dostat potřebné finance až k vám? Projděte si nabídky půjček soukromých investorů a peníze budete držet v ruce ještě dnes.

Soukromý investor půjčí každému

Půjčka od soukromého investora je úvěr poskytovaný nebankovními společnostmi. Ty obchodují každý den na finančních trzích, a proto mají k dispozici neustále volné prostředky, jež chtějí i nadále zhodnotit. Soukromý investor může mít i podobu fyzické osoby. Jestliže momentálně disponuje nepotřebnou sumou peněz, je to pro ni určitý druh investice. Půjčený peněžní obnos se tak i se ziskem opět vrátí zpět. Půjčky od soukromých investorů jsou zajišťovány jiným způsobem než je tomu u bank. Nejčastější formou ručení je pro ně notářský zápis. K sepsání této listiny není nutno cokoli dokládat, nikdo nezkoumá registry dlužníků a nepožaduje žádná potvrzení.

Jistinou půjčky je notářský zápis

Notářský zápis je součástí Smlouvy o půjčce, která je uzavřena mezi věřitelem a dlužníkem. Podepsáním této smlouvy se dlužník zavazuje k tomu, že v případě nesplacení poskytnutého úvěru dojde k exekuci jeho majetku. Celý administrativní proces při sjednání půjčky je velice rychlý a snadný. Půjčka je výhodná pro všechny občany starší 18-ti let. Je velice efektivním řešením každé finanční situace.

O půjčku požádáte na internetu

Žádost o půjčku podáte vyplněním elektronického formuláře, její vyřízení a schválení proběhne během několika minut. Se zástupcem investiční společnosti si dohodnete způsob předání peněz. Buď budou peníze připsány na bankovní účet a nebo vám je předá v hotovosti přímo do ruky. Půjčku můžete získat také prostřednictvím poptávky. Zadejte si podmínky půjčky, na jak dlouho, kolik chcete půjčit a z nabídky si vyberte tu správnou pro vás. Pokud tedy ještě teď něco málo uděláte, budete za chvíli držet peníze v ruce.